Aktualitātes

Vasaras izlaidumi SIVA izglītības iestādēs

09-07-2019 11:43

Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) izglītības iestādēs aizvadīti divi ražīgi izlaidumi.

Š.g. 28.jūnijā Jūrmalas profesionālo vidusskolu absolvēja 54 audzēkņi, kuri ieguvuši tādu profesionālo kvalifikāciju kā Datorsistēmu tehniķis, Informācijas ievadīšanas operators, Montāžas darbu atslēdznieks, Palīgšuvējs un Tirdzniecības zāles darbinieks, kā arī apguvuši Apdrukas tehnoloģijas prasmes.

Saskaņā ar Finanšu ministrijas nolikumu “Par stipendijas piešķiršanu vispārējās vidējās izglītības un profesionālās vidējās izglītības ieguvējiem”, 2018./2019.mācību gadā stipendijai tika izvirzīts un simtgades stipendiju saņēma absolvents Jānis Arājs, kurš ieguvis Datorsistēmu tehniķa kvalifikāciju.

Absolventus apsveikt un iepriecināt, izpildot iemīļotas dziesmas, bija ieradušies Jūrmalas festivāla laureāti Akvelīna Mārtinsone un Artis Zaķis, kā arī skaistus muzikālus priekšnesumus visiem dāvāja ansamblis "Spārni".

Š.g. 05.jūlijā SIVA Koledžu absolvēja 25 studenti, kuri ieguvuši pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību tādās profesijās kā surdotulks, programmētājs, datortīklu administrators, viesnīcu servisa organizators, mārketinga un tirdzniecības speciālists, grāmatvedis un personāla speciālists.

SIVA Koledžas absolventus sveikt bija ieradusies arī Labklājības ministre Ramona Petraviča, vēlot tiem drosmi, uzņēmību un ticību saviem spēkiem arī turpmāk.

Absolventus ar burvīgu saksafona skanējumu un pazīstamām dziesmām iepriecināja saksafonists Raivo Stašāns un mūziķis Ēriks Budēvics

SIVA kolektīvs lepojas ar saviem absolventiem un vēl viņiem panākumus darba gaitās.

     

Iet atpakaļ