Aktualitātes

Informatīvi izglītojošais pasākums “Veselā miesā vesels gars”

28-11-2019 08:46

Vakar, 27.novembrī, Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) Koledžas zālē norisinājās informatīvi izglītojošs pasākums SIVA izglītības iestāžu audzēkņiem un studentiem – “Veselā miesā vesels gars”.

Katru mācību gadu SIVA izglītības iestādēs tiek rīkoti informatīvi izglītojoši pasākumi, kuru laikā SIVA izglītības iestāžu audzēkņiem un studentiem tiek sniegtas lekcijas par aktuālām un veselību veicinošām tēmām.

2019./2020.mācību gada pirmā semestra informatīvā pasākuma tēmas bija par veselīgu dzīvesveidu, par veselību veicinošām aktivitātēm, kā arī par veselīgu dzimumdzīvi. Ģimenes ārste-rezidente A.Singha klātesošajiem atgādināja gan par veselīga uztura nosacījumiem, gan par miega labvēlīgo ietekmi uz cilvēka pašsajūtu un koncentrēšanās spējām, gan par atkarību postošo ietekmi uz cilvēka veselību, kā arī par citām būtiskām tēmām. SIVA fizioterapeits S.Tanasi klātesošajiem atgādināja par pareizas stājas un pareizas sēdēšanas pozīcijas nozīmību, kā arī prezentēja veselību veicinošu vingrojumu piemērus, kurus izmantot ikdienā, lai mazinātu veselības problēmu rašanos vai saasināšanos. Savukārt ārsts-rezidents J.Šusts bija sagatavojis prezentāciju par jautājumiem, kas saistīti ar veselīgu dzimumdzīvi, piem., par izsargāšanās metodēm u.tml.

Sanākušajiem interesentiem bija iespēja speciālistiem uzdot sev interesējošos jautājumus un saņemt uz tiem arī izsmeļošas atbildes.

SIVA kolektīvs vēl ikvienam labu veselību un priecāsies tikties nākamajā informatīvi izglītojošajā pasākumā, lai runātu par jau citām ar veselību saistītām tēmām.

  

Iet atpakaļ