Aktualitātes

No 01.aprīļa sākas periods, kad par iebraukšanu Jūrmalā jāmaksā nodeva - 2,00 Eur

01-04-2019 08:26

Černobiļas AES seku likvidēšanas dalībniekiem  ir iespēja iegūt caurlaides iebraukšanai Jūrmalā

Aicinām personas, kurām saskaņā ar VSIA “Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca” sniegto informāciju ir piešķirts Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidēšanas dalībnieka statuss, Jūrmalas pilsētas domei iesniegt Pieteikumu ar nodevas atbrīvojumu iebraukšanai īpaša režīma zonā Jūrmalā.

Caurlaides tiks piešķirtas Černobiļas AES seku likvidēšanas dalībnieku īpašumā, valdījumā vai turējumā reģistrētiem transportlīdzekļiem.

Lūdzam ņemt vērā, ka caurlaides reģistrēšanai nepieciešams iesniegt aizpildītu pieteikuma veidlapu un klātienē uzrādīt Černobiļas AES seku likvidēšanas dalībnieka apliecības oriģinālu.

Pieteikumus caurlaides reģistrēšanai ir iespējams iesniegt Jūrmalas domes Apmeklētāju apkalpošanas centrā, kas atrodas Jomas ielā 1/5 vai Raiņa ielā 110, Jūrmalā.

Papildus informāciju par Apmeklētāju apkalpošanas centra darba laiku, pieteikumu izskatīšanu u.tml. aicinām skatīt ŠEIT.

 

Svarīga informācija personām ar invaliditāti un personām, kuras pārvadā I grupas invalīdus vai invalīdus, kuriem ir apgrūtināta pārvietošanās

Aicinām personas ar invaliditāti, kuras brauc pielāgotā transportlīdzeklī, un personas, kuras pārvadā I grupas invalīdus vai invalīdus, kuriem ir apgrūtināta pārvietošanās, pieteikties caurlaides saņemšanai.

Saņemt caurlaidi iespējams:

  • aizpildot speciālu tiešsaistes formu tīmekļa vietnē www.epakalpojumi.jurmala.lv, izmantojot tur iespējamos autentifikācijas līdzekļus (! e-pakalpojums pieejams Ceļu satiksmes drošības direkcijā reģistrētajiem transportlīdzekļiem);
  • uzrādot dokumentus, kas pamato tiesības saņemt atbrīvojumu no nodevas samaksas, kādā no Apmeklētāju apkalpošanas centriem (informāciju par Apmeklētāju apkalpošanas centriem aicinām skatīt šeit).

Caurlaides tiek piešķirtas personu ar invaliditāti īpašumā, valdījumā vai turējumā reģistrētiem transportlīdzekļiem. Personām, kuras pārvadā I grupas invalīdus vai invalīdus, kuriem ir apgrūtināta pārvietošanās, caurlaidei jāpiesakās kādā no Apmeklētāju pieņemšanas centriem – katrā reizē, kad iebrauc Jūrmalā.

Saskaņā ar Jūrmalas pilsētas saistošajiem noteikumiem “Par iebraukšanu īpašā režīma zonā Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā”

 

Iet atpakaļ