Aktualitātes

Radošo darbu izstāde “Gadumijas nedarbi un darbi”

12-12-2019 09:40

Ievērojot tradīcijas, Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) Jūrmalas profesionālās vidusskolas telpās arī šogad apskatei ir izlikti Jūrmalas profesionālās vidusskolas audzēkņu radošie darbiņi.

Izstādē skatāmi gan praktiski, gan dekoratīvi Jūrmalas profesionālās vidusskolas audzēkņu veikumi, kas tapuši šī mācību gada laikā:

 • galdnieku palīgu izgatavots galdiņš, soliņi, koka lādītes, lāpstiņas u.tml.;
 • palīgšuvēju darināti spliveni, somas, priekšauti un maciņi;
 • montāžas darbu atslēdznieku izgatavots pārvietojams metāla darbagalds metāla šķērēm;
 • apdrukas tehnologu izveidotie t-krekli, somas, kartiņas, kārbiņas u.tml.;
 • floristu izgatavotie svētku dekori – vainagi un dažādas skaistas kompozīcijas;
 • florites Aijas Ceplītes – Augules un palīgšuvējas Ilmas Jansones radītie privātie mākslas darbiņi.
 •         

  Izstādē skatāmi arī SIVA īstenotā ESF projekta Nr. 9.1.4.1/16/I/001 “Personu ar invaliditāti vai garīga rakstura traucējumiem integrācijas nodarbinātībā un sabiedrībā” ietvaros apmācīto audzēkņu prasmju darbiņi – ziedu kompozīcijas, radoši dāvanu iesaiņošanas paraugi, sveces, klūgu pinumi, vainadziņi u.tml.

     

  SIVA kolektīvs lepojas ne tikai ar Jūrmalas profesionālās vidusskolas audzēkņu radošumu, entuziasmu un vēlmi radīt ko noderīgu un sirdi priecējošu, bet arī ar saviem talantīgajiem skolotājiem (I.Bāni, K.Lagzdiņu, A.Jēkabsonu, L.Rozentāli un A.Buli), kuriem ir gana daudz iedvesmas, lai mācītu citus un lai paši radītu burvīgus radošos darbiņus.

     

  Izstādē izliktie darbiņi ir apskatāmi no 10. līdz 12.decembrim. Aicinām to apmeklēt, lai baudīt Ziemassvētku sajūtu, gūtu radošu iedvesmu un jaunas noderīgas idejas!

  Iet atpakaļ