Aktualitātes

Skolotāju diena SIVA izglītības iestādēs

04-10-2019 15:52

Šodien, 4.oktobrī, Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) izglītības iestādēs aizvadīts Skolotāju dienai veltīts pasākums. Pasaules skolotāju dienu atzīmē 5.oktobrī, sveicot skolotājus viņu īpašajā dienā, godinot skolotāju ieguldījumu audzēkņu personības attīstībā, profesionālajā  izaugsmē un sociālajā attīstībā.

SIVA izglītības iestāžu audzēkņi un studenti kā dāvanu pedagogiem sniedza humora pilnu pašu iestudētu izrādi. Savukārt mācību programmas “Palīgšuvējs” 2.kursa audzēkne Ilma Jansone skolotājiem nolasīja pašas sacerētu dzeju. Mūzikas pasniedzēja Ērika Budēvica vadībā ansamblis “Spārni” iepriecināja ar burvīgu dziesmu un, protams, skolotāji saņēma arī skaistus ziedus un mācību programmas “Florists” audzēkņu gatavotās rudenīgās dāvaniņas.

  

SIVA kolektīvs pievienojas mācību programmas “Datorsistēmu tehniķis” 1.kursa audzēkņa Valda Šverna teiktajam – “Skolotāji ir drosmīgi, jo līdz pat vecumdienām dodas uz skolu!” un novēl arī turpmāk saglabāt drosmi, radošumu un izturību ikviena SIVA izglītības iestāžu audzēkņu talantu un prasmju attīstīšanā.

  

Lai sirsnība, pozitīvisms un radošums caurstrāvo šo mācību gadu!

Iet atpakaļ