Pateicība

(16.02.2024.)


Pateicība Dz.Homka

(09.02.2024.)


pateiciba

(10.11.2023.)


klienta atsauksme
klienta atsauksme

(15.05.2022.)

Paldies Jums  skolotājam par mācībām  un es cerēšu ka jūs visi skolotājas esat ļoti labas man patīk tas  ko man mācīja par cilvēka drošību par veļas mazgāšanu


un gludināšana pirms apstrāde un  paldies korim skolotājam par mācībām un dziedājām līgo svētkos es jūs visus mīlu un cienu jūs jūs esat vareni un stipri cilvēki un paldies Inesei kas mani atbalstā no sevis es cerēšu ka viss būs interesanti ar jum sazināties un liels mīļš paldies visiem par visu pat prakses darbu un liels prieks par sevi sazināties ar jums. 

 Ar cieņu  Ralfs Rolands Strazdiņš.

(05.04.2022.)


Man patika jūsu skola ļoti un gribu vēl pie jums ļoti. Jūs esat visi labs kolektīvs 🤗😘🥰🤗🤗
(15.02.2022.)


Izsaku vissirsnīgāko pateicību ēdināšanas bloka pavārītēm un apkalpojošam personālam par gardajām, sabalensētajām maltītēm un sirsnīgo apkalpošanu, jauko smaidu, kuru veltat katram no mums. Ēdieni izcili labi garšoja, dažādība, daudzveidība, saldie ēdieni, augļi utt. un salātiņi... Salātiņi!!!
Paldies manai paziņai Valdai par man sagādāto pārsteigumu īpašā dienā! Paldies Jums visām un Ingrīdai, manai vārda māsai. Jutos šīs dienas nedēļas ļoti apmierināta pilnībā ar visu, ko likāt galdā!
Lai jūsu abiem kolektīviem, mūžīgajiem darba rūķiem, nepietrūkstas labu vārdu, ko veltīt apmeklētājiem. Lai jūsu sirdīs nepietrūkst saules siltuma, mīļā smaida.
Jūs visi kopā nesat labestību pasaulē!
Ar cieņu Ingrīda (Tukuma pusē) Manam rakstītajam pievienojas mana istabas biedrene Sandra no Madonas :)
(29.08.2021.)Sveiki!
Vēlējos izteikt pateicību Jūsu lieliskajai komandai un virtuvei! Ēdiens bija ļoti gards un ēdienkartes dažādība - super! Jāmin arī, ka ēdiens vienmēr bija silts un porciju izmērs bija apmierinošs.
Kā bonuss bulciņas un auglīši - ņammmm...
Visi vienmēr tiek ievēroti, pat tie, kas ienāk citos laikos, vai klusām pielavās pie galdiņiem.
Man acīs "iekrita" šie superīgie darbinieki, kas nāk uz darbu ne atstrādāt stundas, bet būt ar mums - klientiem! Kristīne, Mauricio, Baiba, Ingrīda.
P.S.Noteikti vēl daudz varētu paslavēt, bet beidzās vieta, kur izpausties! :) Paldies! Uz tikšanos!
(04.08.2021.)


"Laimīgākie cilvēki pasaulē ir nevis tie, kuriem nav nekādu prolēmu, bet gan tie, kuri ir iemācījušies baudīt dzīvi, neskatoties uz to, ka viss nav ideāli." /Ogs Mandigo/
Liels, sirsnīgs, mīļš paldies meitenēm par ļoti, ļoti garšīgajiem ēdieniem. Par izdomu, ēdiena dažādību. Paldies pilnīgi visam ēdināšanas personālam, par pūlēm, laipno un sirsnīgo attieksmi, sapratni.
Paēdot apetelīgu, garšīgu, veselīgu maltīti - mēs kļūstam laimīgāki. Paēdis cilvēks ir noteikti laimīgāks, apmierinātāks!
Fantastiskās meitenes, lai jums viecas savā darbā, ko darāt ar mīlestību. Kristīnes burvīgais - labrīt! Smaids un laipnība dod enerģiju un labu garastāvokli visai dienai. Paldies Kristīnes maiņai par sirsnību un TOP zupiņu - sēņu!
Paldies abām maiņām par fikso apkalpošanu un pozitīvo attieksmi. Lai veicas un stipru veselību, izturību!
Ar cieņu Iveta Miķelsone (01.07.2021.)


Arī es visu šo šogad izbaudīju un esmu ļoti pateicīga šī centra darbiniekiem, īpaši patika dūņu terapija, burvīgas meitenes no hidroterapijas nodaļas Zigrīda un Aija, ārstējošais ārsts Ivars Zeltkalns ar pozitīvu skatu uz visu, ar labu humora izjūtu, jauna un zinošan speciāliste - ergoterapeite Kornēlija, asprātīga, iejūtīga, uzmanīga, inteleģenta, gatava uzklausīt fizioterapeite Lāsma! Paldies čaklām, rosīgām un mīļām bitītēm no ēdināšanas sektora!!! Īsumā viss bija super!
E.Zommere (24.06.2021.)


Мой желудок доволен! Большое спасибо вам работникам столовой! Питались, как в ресторане. Bija ļoti, ļoti garšīgi! Я ваш главный фанат! :) Спасибо за Ваше дружилюбие и гостеприимство!
(24.05.2021)


Mīļās, fantastiskās, burvīgās, smaidošās Meitenes!
Vai ziniet, kad cilvēkam izstrādājas viss vairāk Laimes hormoni? Kad cilvēks ir paēdis un paēdušas ir katra garšas kārpiņa :)
Liela, liels Paldies Jums par ieguldīto darbu! Jūs esat fantastiskas!
Paldies Jums par sapratni, izpratni, sirsnību, laipnu smaidu, burvīgu uzņemšanu, apkalpošanu un, protams, fantastiski gardām ēdienreizēm! Neviens restorāns nestāv Jums klāt!
Vēlu Jums izturību, pēc iespējas vairāk pozitīvu, fantastisku cilvēku, kuri novērtē Jūsu smago darbu. Nepazaudējiet savu entuziasmu, sirsnību un saulaino smaidu!
Meitenes! Jūs esat fantastiskas!
(2021.gada marts)


Vēlos izteikt savu pateicību šim jaukajam kolektīvam, gan pavāriem, kas ļoti garšīgi gatavo, gan jaukajām meitenēm, gan jaukajam puisim, kuri vienmēr laipni un smaidīgi. Neesmu pirmo reizi, tāpēc varu izteikt divkārši lielo, lielo paldies! Viss ir augstākajā līmenī.
Ar pateicību, Ilona (08.03.2021.)


Gada sākumā HONDA CR - V tika aprīkota ar rokas vadību (bremze un akselerators). Uzstādītā ierīce ir ļoti ērta un ergonomiski optimizēta. Tā maz nogurdina lietojot. Gribu izteikt sirsnīgu pateicību visiem SIVA darbiniekiem, kas šo darbu veica, un īpaši atzīmēt, autopielāgošanas ekspertu Normundu Smiltnieku. Sirsnīgs paldies!
Almārs Bergs (22.01.2021.)


Хочу поблагодарить SIVA за возможность побывать в комфортабельных условиях, а также наше Государство (Министерство здравохранения) за пусть и редкий, но возможный случай поправить своё здоровъе. Я получила здесь вежливое отношение работников, профессиональные консультации врачей и других специалистов. Жаль, что количество дней прибывания сократилось, но я рада рознообразию процедур. Это были такие процедуры, как: ārstnieciska vanna, baseins, šarko duša, nūjošana, vingrošana kakla – krūšu, ārstu aplikācija, fizikālā terapija, masāža, fizioterapija, rīta rosme, trenažieru zāle. Отличная идея- начинать утро с гимнастики! Хотелось бы мне отметить и двух физиотерапевтов, считаю их сильной стороной вашего учереждения. Это Jānis Rieba, он вёл у меня fizioterapiju и rīta rosmi. Хочу отметить его компитентность, спокойствие, чуство такта, уважительное отношение к людям, его интелигентность. Спaсибо Вам Jānis! Не место красит человека, а человек место! Это про Вас и Ваш профессионализм. А так же про Lāsma Krole, очень обaятельная и дружелюбная, компетентная специалист. Спасибо Вам за гимнастику с палками у залива. Вы были всегда добры и отзывчивы. Это и запомнится! Спaсибо всей вашей команде, за ваш профессионализм.
Надеемся Государство найдёт возможность реабилитировать и лечить своих граждан.
Спасибо всем!
Irina Kargina (08.07.2020.)


Labdien!
Man bija iespēja no 2020.gada 4.marta līdz 17.martam uzturēties Jūsu iestādē. Tā kā esmu ļoti apmierināta ar visu, ko spējāt man piedāvāt veselības uzlabošanai, gribu pateikt lielu paldies visam Jūsu kolektīvam par profesionālo darbu un laipno apkalpošanu, it sevišķi vienmēr smaidīgajām un atsaucīgajām masierītēm, dūņu, zemūdens masāžas un magnētisko procedūru veicējām, fizioterapeitiem, kā arī visiem pārējiem, kas visas šīs 14 dienas rūpējās par gardajām maltītēm, vienmēr tīro istabiņu, vakara izklaidēm, silto pirtiņu, utt.
Lai arī turpmāk Jums izdodas viss iecerētais!
Ar cieņu, Sandra Ķuze (19.03.2020.)


Aijas Fedotovas atsauksme (2019. gada oktobris)


Большое спасибо за високое качество приготовленной еды.
Для людей, которые приехали в “SIVA” поправить здоровье очень вожна здорвая еда. У вас есть большой выбор блюд на любой вкус. Всё свежее и очень вкусное. Я живу в Англии 15 лет и мне приятно что в Латвии есть такое место где сравнительно за небольшие деньги вы можете предоставить такое высокое качество обслуживания.
Особае благодарность вашему шефу!
С уважением, Svetlana no Lielbritānijas (2019.g. augusts)


Благодарю весь коллектив столовой за качественное приготвление блюд, с cоблюдением всех норм и технологии приготоления пищи, большой ассортимент блюд, бистрое и куммурное обслуживание, чистоту и порядок в зале, за уют, отзавчивость и любезность.
Особенно хочется выделить работу повара холодных и сладких блюд, а также кондитера.
Успехов всем в вашей нелёгкой работе!!!
Tatjana no Rīgas (07.08.2019.)


Благодарим сотрудников пищеблока, зала и всех-всех-всех, благодаря кому мы здесь питались вкусно, сытно и разнообразно.
Хорошая организация труда, нет очередей, быстрое обслуживание. Команда доброжелательна, работают слаженно. Меню – продуманное, качество приготовлеия пищи – отличное, как дома. Радует, что дополнительно можно взять салат, овощи...
Просим, чтоб администрация по достоинству поощрила труд етих людей.
Не унывайте. Понимаем, что труд ваш тяжек, но он нам так нужен!
Пусть Бог вас благословит!
P.S. Уважаемая администрация! Спосибо вам за такой удачный подбор коллектива. Спосибо, что в SIVA есть ета столовая, прекрасная столовая!
SIVA klientes Olga un Ingrīda (26.07.2019.)


Labdien, Normund!
Gribu Jūs informēt, ka mums iet ļoti labi. Sandija ir ļoti laimīga un priecīga, braukšanas ziņā viņa saka, ka mašīna ir ļoti viegli vadāma.
Viss strādā un viss ir labā kārtībā. Liels paldies Jums un meistaram par to, ka Jūs mums palīdzējāt 
piepildīt Sandijas sapni, kā arī paldies Ivaram, ka iemācīja viņai braukšanu.
Tagad viņa ir neatkarīgs un patstāvīgs cilvēks. Lai Jums veicas arī turpmākajos darbos, un lai viss
vienmēr izdodas.
Ar labākiem novēlējumiem,
Sandijas mamma Ira L. (09.04.2019.)


Labdien!
Beidzot  izbaudu Jūsu veikto darba augļus t.i. izbaudu to, ko spējat dod cilvēkiem ar kustības problēmām.
Liels paldies Jums un Jūsu kolektīvam par darbu, par ātro rīcību mašīnas pārbūvē.Lai Jums veicas turpmākājā darbībā.
Ar patiesu cieņu - Leonīds L.


Esmu apmierināts ar sniegto pakalpojumu kvalitāti un tehnisko nodrošinājumu. Jau no paša sākuma radās iespaids par darbinieku profesionalitāti. Nebija nekādu problēmu ar auto pielāgošanu manām vajadzībām. Es noteikti ieteikšu visiem, ka tas ir vajadzīgs izmantot šo autoskolu. Braukšanas nodarbību instruktors Ivars ir sava profesijas meistars, vienmēr centās izskaidrot un veidot plašu kopskatu par iekļaušanos ceļu satiksmē un kā to veikt droši. Vienīgais, ko būtu gribējis vairāk ir pārkārtošanā pa joslām uz ceļa vidēji intensīvā satiksmē, jo braukšanas eksāmenā nācās parādīt cik protu iekļauties kopēja satiksmē apsteidzot gan sabiedriskos transporta līdzekļus, gan pārāk lēni braucošus transporta līdzekļus, bet es veiksmīgi tiku galā. Paldies!
Dainis S.


Liels paldies skolas vadībai par iejūtību, atbalstu. Saimniecēm liels paldies par tīrību un kārtību. Dakterim Modrim par sirsnīgu apkalpošanu un iejūtību. Vislielāko pateicību skolotājiem Ilzei Bānei un Elitai Loginai par organizēto ekskursiju. Un par augsto profesionalitāti un pretim nākšanu.
Novēlam – priecīgus, gaišus Ziemassvētkus un Laimīgu jauno 2018. gadu!
Ar cieņu, Agrita, Aina, Edīte, Mārīte (Jūrmalas profesionālās vidusskolas audzēknes)


Liels paldies Aigai, Laumiņai un skolas administrācijai Dacei Zuiko, Valdai Pušei par palīdzību un atbalstu problēmas situācijas atrisināšanā.
Veiksmi, laimi, daudz idejas skolas izaugsmei un attīstībai. Priecīgus, gaišus baltus Ziemassvētkus un Laimīgu Pasākumiem bagātu jauno 2018. gadu!
Edīte F-1 (Jūrmalas profesionālās vidusskolas audzēkne)


Gribu izteikt lielu paldies Valdai Puišes kundzei par iespēju mācīties vidusskolā palīgšuvēju studijās. Tāpat gribu uzteikt šūšanas pasniedzējas Kristīni un Aigu par lielisku darbu kā pedagogiem un kā sava aroda lieliskiem meistariem. Tāpat gribu izteikt paldies pavāriem par lieliskām brokastīm, pusdienām un vakariņām. Noteikti lielu atzinību ir pelnījusi Ausma par palīdzību dažādu problēmu risināšanā.
Andris S., 1PŠ, 21.12.2017. (Jūrmalas profesionālās vidusskolas audzēknis)


Liels paldies visam lielajam SIVA kolektīvam par iespēju mācīties un apgūt jaunas zināšanas. Paldies vadītājai Valdai Puišei par doto iespēju. Lai visiem jums veicas, daudz studentu, audzēkņu, lai pietiek pacietības, drosmes.
Daudz jaunu ideju, cerību jaunajā gadā.
F-1 floristi (Jūrmalas profesionālās vidusskolas audzēkņi)


Milzīgs paldies skolas direktorei, Valdai Puišes kundzei un visiem pārējiem darbiniekiem, pasniedzējiem par atsaucību, cilvēcību, iejūtību, palīdzību integrēties un atveseļoties pēc smagām traumām.
Īpašs paldies skolas direktorei par operatīvu, profesionālu palīdzību izmisuma brīdī, kad pati nespēju atrisināt problēmsituāciju.
Lai jums visiem Dieva svētība un palīdzība visās jūsu dzīves situācijās!
Lai jums priecīgi Ziemassvētki un laimīgs Jaunais 2018. gads!
Gunta, 1PŠ. 21.12.2017. (Jūrmalas profesionālās vidsusskolas audzēkne)


Vēlos izteikt pateicību par pielāgoto transportlīdzekli. Paldies, ka veicāt mana auto rokas vadību, viss ļoti labi strādā un ātri un kvlitatīvi paveicāt darbus.
Ar cieņu, Ilona G.


Labdien! Gribēju pateikt paldies visiem kuri organizēja atvērto durvju dienu, gan par laicigo informāciju mājas lapā, gan cilvēkiem ar kuriem sazvanījos, lai noskaidrotu skolas atrašanās vienu. Vislielākais paldies darbiniekiem kuri uzklausīja, izskaidroja un sniedza ieteikumus par skolas sniegtajām iespējām.
Ar cieņu, vēlot izdošanos ikdienas darbā arī turpmāk.
Daiga P.


Labdien. Vakar man beidzās trīs nedēļu ilgs rehabilitācijas kurss SIVA Jūrmalā. Vēlos pateikties par rehabilitāciju SIVA komandai. Īpašu paldies vēlos teikt manai fizioterapeitei Sanitai Slikšānei - Sanita ir lielisks, ļoti gudrs un profesionāls speciālists, kas strādā ar lielu pašatdevi. Liels paldies arī ārstniecisko vannu darbiniecēm Lidijai un Allai, kuras vienmēr bija ļoti laipnas un rūpīgas.
Ar cieņu - Signe R.


Gribu izteikt vislielāko pateicību par Jūsu vadītās rehabilitācijas nodaļas darbinieku iejūtīgo, laipno, pretimnākošo attieksmi mana rehabilitācijas kursa ietvaros no 23.01.2017. līdz 12.02.2017.
Vispirms paldies manai ārstei Janai Migliniecei.
Burvīgi jutos izbaudot ārstnieciskās vannas un Lidijas profesionālo attieksmi, kā arī fizikālās terapijas speciālistes Natālijas jauko smaidu un rūpes par mani.
Sirsnīgs paldies arī manai ergoterapeitei.
Paldies fizioterapeitēm Inesei un Žanetei, ļoti atsaucīgs un kompetents ir Jānis no trenažieru zāles.
Paldies aplikāciju procedūru darbiniecēm, baseina instruktorēm Marinai un Svetlanai, sociālajai darbiniecei Agnesei Kohai.
Saņēmu atbalstu no psiholoģēm Natālijas un Viktorijas.
Pateicība Olgai par perfekto istabas uzkopšanu un visiem no ēdināšanas sektora.
Ar vispatiesākajiem veiksmes, veselības un darba prieka vēlējumiem, jūsu paciente Elīna V. (10.03.2017.)


Ļoti pateicos par iejūtīgumu, rūpēm par klientu un ātru kompetentu izpildi. Man tēvs Georgs K. izsaka pateicību visiem SIVA darbiniekiem. Mašīnas konstrukcija ir uzstādīta un neprasa papildus zināšanas un tēriņus ekspluatācijā.
Taņa S. (2017.gada martā)


Pateicība.

Mēs protam saskatīt ne tikai trūkumus, bet arī pozitīvo. Mūsu rehabilitācijas laikā saskārāmies ar daudzu SIVA darbinieku laipnību un profesionalitāti, par ko viņiem visiem sakām paldies! Ar šo vēlamies izteikt pateicību tiem darbiniekiem, kuri vienā vai otrā veidā mums īpaši palīdzēja.
Paldies masieriem Arturam Sazankovam, Līgai Kreicumai un Krisītnei Jansonei.
Paldies fizioterapeitam Jānim Riebam par uzmanīgo attieksmi trenažieru zālē, paskaidrojot un parādot, kā pareizi jārīkojas ar trenažieriem.
Paldies fizioterapeitei Inesei Neimanei par smaidu, profesionalitāti un prasmi smalkjūtīgi norādīt uz kļūdām vai stājas problēmām nodarbību laikā un veicot to korekciju.
Paldies aprūpētājai Sandrai Lēperei par atsaucību un izpratni. Īpaši vēlamies viņu uzteikt par prasmi ātri novērtēt krīzes situāciju, saprast klientu emocionālo un psiholoģisko stāvokli un operatīvi rast risinājumu klientu labā. Varam teikt, ka viņa mūs “izglāba” grūtā situācijā, kad sekas varēja būt dažādas.
Paldies baseina medmāsām Marija Matavejai un Svetlanai Indričai par laipno un taktisko attieksmi.
Paldies psiholoģei Natālijai Beļakovai par interesantajām nodarbībām un palīdzību grūtā brīdī.
Inta Gribuste, Inese Janovska – Zia, 2017.gada 15.februārī


Veicu auto pārbūvi ar SIVAs atbalstu. Laiks ir gājis uz priekšu un es  to daru jau otro reizi. Tagadējā pārbūve ir daudz pilnveidojusies.  Iekārta aizņem daudz mazāk vietas, ērtāk apsēsties. Vadības sviras  mehānisms ir bez piepūles lietojams. Ir ērti un viegli vadīt automobili.Manuprāt, vadības svirai vajag izveidot fiksatoru. Tas atvieglotu  vadītājam ieslēgt piemēram logu tīrītājus, regulēt siltumu u.c.
Andris Lūsis


Pasta kastē vēstule gaida.

Atverot to - Jaundubultu sanatorija pretī smaida.

Šeit ārste dialogu ar mani veicina.

Nozīmētās procedūras tūdaļ sveicina.

Baseinā muskuļus izlocīt tīk.

Tikai peldēt – kaut kā nepatīk.

Sāls istabā no elpceļiem tīrs būšu.

Taču pie fizioterapeita Jāņa - fiziski vesels kļūšu.

Masāžiste Vita spēku dod,

Bet ārstnieciskajās vannās, jaunību rod.

Ārstnieciskā aplikācijā parafīnu liek.

Ēdamzālē – kas garšīgs uz kārā zoba arī tiek.

Dienas kā putni lidojot steidzas,

Mans atpūtnieka laiks drīzumā beidzas.

Cerams, ka atgriezīšos,

Ja kādreiz atpakaļ tikšu ņemts.

Jācer – tā arī būs lemts.

Andris Vīgants. 2016. gads


Esmu tā sauktais "Sibīrijas bērns", bet savos gados tikai pirmo reizi apmeklēju tādu iestādi kā SIVA. Super! Kaut arī ne par ko īpaši nesūdzējos (ja nu vienīgi par gadu skaitli), tagad jūtos kā no jauna piedzimis.

Īpaši mani stiprināja baseina nodarbības: trenere Kristīne - liels malacis. Laipna un atsaucīga - Svetlana Indriča.

Fizikālā terapijā - māsiņai Natālijai - mīļš paldies! Un paldies Ariandai ārstnieciskajās vannās.

Iejūtīga un sirsnīga  - ārste Ieva Šteina.

Īsāk sakot, pēc pusgada atkal sniegšu attiecīgu iesniegumu, lai nokļūtu jūsu laipnā un atsaucīgā kolektīva aprūpē. 

Paldies visam kolektīvam!

Jānis Kļaviņš no Inčukalna, 16.07.2016.


No visas sirds pateicamies ārstam Ivaram Zeltkalnam, masierei Līgai Kreicumai, zemūdens masierei Zigrīdai Jofei, sociālajām darbiniecēm Anitai Tuplejai un Kristīnei Novikovai, sociālajai rehabilitētājai Maijai Paņukovai un visiem speciālistiem un darbiniekiem par brīnišķīgām 3 nedēļām šeit Jaundubultos! Diemžēl visus nosaukt nav iespējams, saraksts būtu ļoti garš.

Jūsu iestādē ir izcila darba organizācija, jauks, laipns un atsaucīgs personāls, ļoti laba ēdināšana un mājīgas istabiņas.

Mums ir 58 gadi, esam draudzenes no 5.klases, un rehabilitācijas pakalpojumus saņēmām pirmo reizi mūžā. Aizmirsām par ikdienas darbiem, steigu, stresu, skriešanām un problēmām un maksimāli baudījām visas jūsu piedāvātās iespējas - dažādas procedūras, masāžas, vingrošanas, peldēšanu, nodarbības, pasākumus un, protams, jūru, sauli un vasaru...

Emerita apguva jaunas prasmes -kvīlingu, nūjošanu, trenažieru zāles iespējas. 

Aina savukārt apguva ergoterapijas plaukstu vingrinājumus, ko viņa kā skolotāja varēs izmantot mācību stundās, uzklausīja un saprata daudzu cilvēku likteņstāstus. 

Pabijām citā pasaulē - pasaku zemē...Esam lielā sajūsmā. No 10 ballēm jūsu kolektīvam noteikti - 100!

Novēlam Jums visiem Dieva svētību, labu veselību un veiksmi!

Paldies, ka jūs esat!

Patiesā cieņā un pateicībā - Emerita Brenčeva Balvos un Aina Rakstiņa Balvu novada Tilžā, 08.06.2016.


Mīļš paldies par ārstēšanu, kā arī par ēdināšanu, par kultūras pasākumiem, kā arī par iespēju apmeklēt Aspazijas muzeju un iespēju pastaigāt pa Jūrmalas kūrorta vietām Jomas ielā un citur.

Jauki būtu, ja nākotnā SIVA būtu arī aptieka un bankas automāts. 

Paldies par individuālo sarunu psihoterapeitei Vitai un dakterei J.Migliniecei un sociālajai darbiniecei Antrai. 

Inguna Rone, Talsi, 2016.gada 16.jūnijā.


Liels paldies visiem SIVA darbiniekiem! Īpašs paldies Ronaldam Grīnvaldam!

Dzintra, 2016.gada jūnijā.


Liels paldies par pakalpojuma sniegšanu augstā līmenī. Sirsnīgi un saprotoši speciālisti. Man  - ar funkcionālajiem traucējumiem - jūsu palīdzība ir ļoti nozīmīga. Liels paldies, īpaši Lidijai dušās, fizioterapeitei Žanetei un šefpavāres Ilonas brigādei ēdnīcā. Gribētos biežāk būt pie jums. 

Anna Staukeviča (Invalīdu ar kustību traucējumiem biedrības "Ilgas" valdes priekšsēdētāja), 2016.gada maijā.


Milzīgi mīļš paldies par jauki pavadīto laiku, ārstējoties un atpūšoties. Paldies par ļoti garšīgo ēdināšanu, pasākumiem. Viss bija vienkārši dievīgi. Lai jums visiem laba veselība! Ceru, ka tiksimies vēl. 

512 istabas meitenes - Inna, Mārīte, Laura, 2016.gada maijā.  


Izsakām pateicību par kvalitatīvo un profesionālo darbinieku attieksmi sociālā pakalpojuma sniegšanas procesā. Laiks, ko pavadījām pie jums bija brīnišķīgs, lietderīgs un veselību veicinošs. Īpaši gribam izcelt jūsu darbiniekus un pateikt vislielāko "paldies" par profesionālo darbu un atteiksmi pret klientu rehabilitācijas procesā: 

1.ārstēm  Sandrai Čivčišai, Jūlijai Jurčenko;

2.psiholoģei Natālijai Beļakovai;

3.par masāžām Vitai un Līgai; 

4.par vingrošanas nodarbībām - Eduardam Matvejevam;

5.par zemūdens masāžām - Tatjanai;

6.cirkulārās dušas māsiņām;

7.ergoterapeitei Anitai Eriņai;

8.fizikālās medicīnas procedūras māsiņām/ kolektīvam un Ņinai Jerašovai;

9.sociālajam rehabilitātoram - Maijai Paņukovai;

10.par ārstnieciskajām aplikācijām - Aleksandrai Sčeņņikovai;

11.trenerim Jurģim Pakalnam. 


Vēlam jums izturību, veiksmi profesionālajā un personīgajā dzīvē, kā arī saglabāt tikpat saliedētu un jauku kolektīvu, kādu izjutām šajā rehabilitācijas procesā. 

Ar cieņu,2016.gada 18.aprīlī, Dace Ločmele, Gita Baltuša.


Sirsnīgs paldies visiem ēdināšanas darbiniekiem!

SIVA klients, 2016.gada janvāris.


Izcili laba masāža - paldies Elvijam!

SIVA klients, 2016.gada janvāris.


Gribu izteikt sirsnīgu pateicību visiem aģentūras darbiniekiem par kvalitatīvi sniegtajiem pakalpojumiem! Sirsnīga pateicība ārstējošam ārstam Jūlijai Jurčenko, sociālajai darbiniecei Anitai Tuplejai, vecākajai sociālajai darbiniecei Antrai Priedulājai, uzņemšanas nodaļas administratoram Evijai Liepiņai un Robertam Serkovam. Pateicība Koletai Patmalniecei!  

Valentīns Jaškulis, SIVA klients, 2016.gada janvāris.


Patika pasākumi- izcils Ziemassvētku tematiskais pasākums!

SIVA klients, 2016.gada janvāris.


Vislielākais paldies ikvienam SIVA darbiniekam, sākot ar reģistratūras meitenēm, beidzot ar istabenēm!  Lai Jums visiem Dieva svētība un veselība! Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu 2016.gadu! Īpaši liels paldies masierim Ronaldam. 

Ieraksts no Viesu grāmatas, 17.12.2015.


Liels paldies bibliotekārei Vizmas kundzei par gudrību, sapratni un inteliģenci! 

Ieraksts no Viesu grāmatas, 25.11.2015.


Būs brīnumi, ja vien tiem noticēsim, 

Būs laime tad, ja pratīsim to dot, 

Būs saskaņa, ja vien to radīt spēsim, 

Vien dodot citiem varam laimi gūt!

Mīļš paldies par laipno un iejūtīgo attieksmi pret mani. Liels paldies Robertam Serkovam, kurš ar laipnību mani pavadīja līdz istabiņai, visu paskaidroja. Mīļš paldies medmāsai Aijai Zvirbulei, ļoti prasmīga, savu darbu veic skaisti. Mīļš paldies sociālajai darbiniecei Agnesei Kohai. Gudra un sirsnīga darbiniece. 

Ieraksts no Viesu grāmatas, 14.10.2015.


Pateicamies par gardajām maltītēm pavāriem Ilonai un Larisai.

Ieraksts no Viesu grāmatas, 09.10.2015.


Izsakām pateicību viesiem ēdināšanas bloka darbiniekiem. Īpaši viesmīlei Lindai un Ivaisai un Ingrīdai. Novēlam visam kolektīvam veselību un izturību.

Ieraksts no Viesu grāmatas, 08.10.2015.


Sirsnīgs paldies par laipnu, profesionālu, mīļu uzņemšanu, visiem SIVA darbiniekiem, administrācijai un apkalpojošam personālam. Ļoti labi atpūtos uz visiem 100%. Lai viss izdodas, lai netrūkst darba un labu vārdu!

Ieraksts no Viesu grāmatas, 05.10.2015.


Sirsnīgs paldies tik mājišķīgās virtuves saimniecēm un apkalpotājām, par nebijuši laipno un gādīgo aprūpēšanu maltīšu laikā. Paldies Ingrīdai un citām „dārzniecēm” par nekad neiztrūkstošo galda noformējumu ar košām puķēm un skaisti dekoratīviem ķirbjiem. Visām pavārītēm vārdos neieliekams paldies par tik gardu gatavošanu, par kuru gardāka neiznāk pat mājās!

Ieraksts no Viesu grāmatas, 05.10.2015.


Pateicība SIVA direktorei I.Jurševskas k-dzei. Kopā ar savu dzīves draugu man bija iespēja atrasties Jūsu vadītajā iestādē un līdz ar to, iepazīt tuvāk Jūsu kolektīvu un baudīt mums nozīmētās procedūras. No visas sirds vēlos sacīt, ka ļoti augstu vērtēju Jūsu darbinieku labvēlīgo, pretimnākošo attieksmi un profesionālās iemaņas. Jūsu iestādes administratoriem, reģistratūras darbiniekiem, sociālajiem darbiniekiem, ārstiem, procedūru izpildītājiem un virtuves darbiniekiem, vēlamies izteikt vissirsnīgāko pateicību. Labi apzinos, ka Jūs esat ieguldījusi lielu darbu šādas komandas veidošanā un saliedēšanā. Pateicos par iespēju Jūsu telpās lasīt lekciju. Ļoti augstu novērtējam piedzīvoto un vēlam daudz panākumu un Dieva svētību arī turpmāk! 

SIVA klients, 22.09.2015.


Sirsnīgs un pārdomāts paldies SIVA kolektīvam, katram cītīgajam darbiniekam par manāmi sajusto veselības uzlabošanos, pēc valsts nodrošinātās ārstēšanās programmas. Ļoti pateicos slinga speciālistei Sanitai, par rūpīgo un cītīgo manu locītavu rehabilitāciju. No sirds ar mīļumu pateicos masierei Jevgenijai Kārkliņai par vieglo roku. Šarko dušas devējai 167.kab. arī nopietns paldies par pamatīgumu. Dakterei Dacei Ziemelei paldies par ierosinājumiem un vispusīgas, pakāpeniskas rehabilitācijas nodrošinājumu. Visiem izjusts paldies par laipnību un labestību!

Ieraksts no Viesu grāmatas, 22.09.2015.


Vēlos izteikt pateicību SIVA kolektīvam. Īpašs paldies administrācijas, reģistratūras un ēdnīcas darbiniekiem par jauko attieksmi!

Ieraksts no Viesu grāmatas, 22.09.2015.


Ik dienu ir mirklis,

Lai atpūstos un sapņotu,

Lai smietos un brīnītos,

Lai mīlētu un baudītu mīlu,

Lai runātu un klausītos,

Lai priecātos un justos laimīgs…

Ik mirklis ir dots, lai dzīvotu!

No visas sirds vēlos pateikties visam SIVA kolektīvam, neatkarīgi no ieņemamā statusa, jo es šeit pavadītajā laika posmā no 16.06.-06.07. esmu guvusi atpūtu, sirds emocijas un mierinājumu sāpju brīžos. Paldies masieriem par labajām rokām, visām ūdens masētājām, fizioterapeitiem, ēdnīcas darbiniecēm un visiem, visiem. Jau tagad ir vēlme atgriezties šeit.

Lai Jums visiem mīlestība piepilda Jūsu sirdis un nes mieru, prieku un veselību Jūsu dzīvē vienmēr!

Ieraksts no Viesu grāmatas, 06.07.2015.


Paldies Jums par rūpēm. No visas sirds novēlu Jums palīdzēt daudziem cilvēkiem.

Ieraksts no Viesu grāmatas, 25.06.2015. 


Esmu pateicīga ēdnīcas darbiniekiem par iespēju izvēlēties ēdienu atbilstošus manai veselībai, par laipnību, pretimnākšanu un par labsajūtu! Atsevišķa pateicība ēdamzāles vadītājai un visiem viesmīļiem!

Ieraksts no Viesu grāmatas, 02.06.2015.


Izsaku milzīgu pateicību visam SIVA kolektīvam par labu pakalpojumu.

Ieraksts no Viesu grāmatas, 26.05.2015.


Paldies ēdnīcas kolektīvam par darbu! Īpaši gribas atzīmēt viesmīles, paldies par atsaucību un sapratni, par smaidu un laipnību.

Ieraksts no Viesu grāmatas, 17.04.2015. 


Es dāvinu Jums vizbulītes pirmās,

Lai pavasari spētu sirdī sajust,

Lai visi rīti – arī miglā tīti.

Ar gaismu dvēselē un sirdī aust,

Lai palo prieks – kā bērzam sula,

Kas zaļošanai spēku dod.

Un arī Jums, šais zilos ziedos

Savs ziedēšanas spēks ir jāatdod!

Lai sirdī vienmēr kāds zieds skaisti zied!

Vienalga ziemas baltumā, vai vasaras krāšņumā,

Bet lai zied…

Pie ziedošas dvēseles skumīgas nepiestāj

Vien patiess prieks un mīlestība to klāj!

Pateicos visiem SIVA darbiniekiem, kolektīvam, apkalpojošajam personālam, māsiņām, visus vārdā nenosaukšu, bet Jums paldies par smaidiem, sirsnību, silto attieksmi pret mums garā vājajiem…

Ieraksts no Viesu grāmatas, 06.03.2015.


Kur SIVA Jaundubultos tālumi klusē.

Un jūra tik bangoti šalc.

Mēs beidzot nu esam šai pusē,

Par kuru daudz teiksmas pauž.

Mēs šeit šalcošā jūras krastā,

Kas puto un viļņus nes,

Balts klusums tik mierīgs un maigs,

Kā pasakā neparastā.

Prom lēnām mums šķetinās laiks,

Caur SIVA Jaundubultu priedēm viz zvaigznes,

Kad vēji un puteņi snauž.

Kāds satraukto dvēseli aiznes,

Kur SIVA Jaundubultu leģendas pauž.

Neizsīkstošu darba sparu tām sirdīm dāsnajām, kas dzīvei atdod sauli un rokām čaklajām mums jāsaka paldies.


Lai Jūsu dienām baltu rožu smarža,

Ceļš gaismas dzirkstīm skaisti izrakstīts.

Un mīļu vārdu saldā garša,

Ik vēlējumā, kas no visas sirds,

Kā medus lāse sirdī krīt,

Lai Jūsu debesīs viz sudrabaini raksti,

Un vieglums neizsīkstošs īsts,

Caur bezgalības līkločiem reiz rastais,

Kā silta roka iespēj-noglāstīt.

Tikai īpaši cilvēki spēj tā rūpēties par otru ar tik individuāli speciālu īpašu rūpību un gādību katram personīgi, kurš šeit ir nokļuvis.

Jūsu palīdzība ir ļoti augstu novērtēt ne vienmēr, to pasaka skaļi, bet tas tā ir!

Liels, mīļš un sirsnīgs paldies Jums visam SIVA Jaundubultu kolektīvam, prieku, pacietību, stipru veselību, veiksmi darbā, mieru, maigumu, sapratni, ticību, mīlestību – lai Jums veicas.

Laimi, kas nebeidzas.

Mirkļus, kas dara bagātākus,

Darbu, kas spēcina,

Uzvaru, kas iedvesmo,

Veiksmi, kas nepamet.

 Ja katram ziedam sava rasas pērle, tā visās varavīksnes krāsās mirdz. Tā gribētos tos satvert saules starā un dāvināt tos Jums no visas sirds.

Ieraksts no Viesu grāmatas, 01.03.2015.


Liels paldies visam SIVA kolektīvam par labestību un dvēselisku siltumu!

No visas sird novēlu visiem visu to pašu labāko.

Ieraksts no Viesu grāmatas, 28.02.2015.


Paldies visam rehabilitācijas centra draudzīgajam un darbīgajam kolektīvam par rūpēm.

Īpašs uzteikums ārstam par laipnību un atsaucību, masieriem par iejūtību, rūpību – viņu rokām var pilnībā uzticēties.

Paldies ēdināšanas darbiniecēm par ļoti gardām zupām.

Lai jums arī turpmāk pietiktu prasmes, iejūtības un sirds siltuma pacientu dziedināšanā.

Ieraksts no Viesu grāmatas, 19.02.2015.


Pateicība – sirds atmiņai. (franču sakāmvārds)

Gribu pateikt lielu paldies par brīnišķīgo atpūtu un rehabilitāciju. Sirsnīgs paldies SIVA lieliskajam personālam par jauko attieksmi un profesionālo palīdzību. Šeit pavadītais laiks bija tiešām vērtīgs un patīkams.

Esmu ļoti pateicīga ārstiem par profesionālo sadarbību procedūru laikā. Iejūtīgajām un laipnajām māsiņām, kā arī virtuves darbiniekiem par garšīgām maltītēm.

Šodien Valentīndiena. Mīļi sveicu!

Lai klienti jūs vienmēr mīlētu, saprastu, cienītu un novērtētu.

Ieraksts no Viesu grāmatas, 14.02.2015.


Pateicība!

Paldies par laipnību, profesionālismu un mīļumu. Mīļš paldies visiem SIVA darbiniekiem, Paldies dziedošajai fizikālās terapijas māsiņai. Īpašu paldies gribu pateikt par slingu terapiju, nodarbībām baseinā un masieriem par centību un atbildību. Lai visiem ilgs dzīves mūžs un spēks un pateicība darbā.

Ceru šeit atkal atgriezties un sastapt šos jaukus cilvēkus! Mīļš paldies pavārītēm par garšīgiem ēdieniem. Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu jums visiem gadu!! Lai Dievs Jūs visus svētī.

Ieraksts no Viesu grāmatas, 15.12.2014.


Gribam izteikt savu pateicību SIVA kolektīvam par iejūtību, sirsnību un sapratni mūsu veselības uzlabošanās.

Paldies par labiem, sirsnīgiem un uzmundrinošiem vārdiem sociālajiem darbiniekiem, ārstiem un visiem pārējiem SIVA darbiniekiem – jaukajiem fizioterapeitiem, ergoterapeitiem, masieriem, baseina un dažādu kabinetu māsiņām.

Sirsnīgs paldies laipnajām reģistratūras meitenēm un pakalpojumu reģistratūras meitenēm. Klientu pavadošais darbinieks ir zinošs, laipns un godam veic savu darbu.

Virtuves darbinieces un viesmīles, lai jums pietiek spēka un enerģijas būt tikpat laipnām, smaidīgām kādas esat šobrīd!

SIVA kolektīvam vēlam veiksmi, izturība, veselību un daudz labu ideju, mūsu veselības uzlabošanai.

Ieraksts no Viesu grāmatas, 01.12.2014.


Pateicība!

Vēlos izteikt pateicību reģistrācijas kolektīvam par laipno apkalpošanu, par smaidu, par atsaucību. Virtuves kolektīvam par daudzveidīgo ēdināšanu, īpašs paldies apkalpojošam personālam.

Fizioterapeitiem par laipnību un iecietību un pacietību.

Liels, liels paldies visiem darbiniekiem.

Ieraksts no Viesu grāmatas, 25.11.2014.


Izsaku sirsnīgu paldies SIVA kolektīvam un sevišķu paldies gribu izteikt sociālajām darbiniecēm, māsiņām un ārstiem. Kā arī liels paldies pavāriem un apkalpojošajam personālam.

Ieraksts no Viesu grāmatas, 11.11.2014.


Pateicos visiem SIVA darbiniekiem par laipnību un iejūtību, pat profesionalitāti un elastīgumu. Lai jums pietiek pateicības, lai negurst rokas un sirds!

Ieraksts no Viesu grāmatas, 22.10.2014.


Pateicība!

Es pateicos katram cilvēkam ar ko mani savedis liktenis. Sociālajām darbiniecēm, zemūdens procedūru māsiņām, virtuves meitenēm, masētājiem.

Novēlu saujiņu laimes, priekšautu saticības, kurvīti prieka, kukulīti mīlestības, maisu naudas, vezumu veselības.

Liels, liels paldies!

Ieraksts no Viesu grāmatas, 01.10.2014.


Pateicība!

Lai ilgs dzīves un darba mūžs masētājiem. Paldies saulainajām latviešu meitenēm ergoterapeitēm. Fizioterapeitiem man īpaša pateicība par individuālām nodarbībām.

Interesantas bija psihologa lekcijas. Kā arī paldies dziedošajai fizikālās terapijas māsiņai un visam SIVA kolektīvam! Ceru šeit atkal atgriezties un sastapt šos brīnišķīgos cilvēkus!

Ieraksts no Viesu grāmatas, 13.09.2014.


Sevišķi gribu uzteikt fiziskās terapijas māsiņas par atsaucību, laipnību un precizitāti. Kā arī fizioterapeitiem pateicība par pacietību, neatlaidību un neuzkrītošo laipnību.

Ieraksts no Viesu grāmatas, 01.08.2014.


Pateicība!!! Es atgriezīšos uz šejieni atkal! – apsolīju es, braucot prom no jūsu sanatorijas. Es biju pie jums mēnesi un tas bija lieliski pavadīts laiks. Prieks bija iepazīties ar SIVA kolektīvu. Pirmie, kas tik labsirdīgi mani satika bija administratori – ļoti laipni un smaidīgi cilvēki. Un es uzreiz sapratu, ka man te būs ļoti labi. Un vēl, mēneša laikā es divas reizes zaudēju savas mantas, un nu brīnums – tās pašas mani atrada atrodoties uz reģistratūras galda. Kādi brīnišķīgi cilvēki šajā sanatorijā.

Numuriņā vienmēr bija sakopts un par to ir pateicība apkalpojošam personālam.

Liels paldies par visu SIVA.

Ieraksts no Viesu grāmatas, 31.07.2014.


„Ir labi dot, kad to lūdz, bet ir labāk dot neprasītam pašam saprotot…”

Paldies par uzņemšanu rūpēm un smaidu! Lai jums veselība, veiksme un spēks turpmāk.

Ieraksts no Viesu grāmatas, 22.07.2014.


Pateicos par laipnību un labi organizētiem pakalpojumiem rehabilitācijas laikā.

Lai jums visiem laba veselība.

Ieraksts no Viesu grāmatas, 28.05.2014.


Es jūs visus ļoti mīlu, tāpēc braucu uz šejieni braucu jau ne pirmo reizi. Man pie jums ir ļoti labi. Gribu pateikt paldies par uzmanību un palīdzību, par garšīgu un kvalitatīvu ēdināšanu.

Paldies visiem! Lai jums veicas un novēlu jums labus pacientus!

Ieraksts no Viesu grāmatas, 24.06.2014.


Mīļš paldies par jūsu visu labajām sirdīm, biju šeit pirmoreiz un aizbraucu ar lieliem spēkiem, kurus šeit uzkrāju. It īpaši gribu pateikties ārstiem, sociālajiem darbiniekiem un masētājiem.

Ieraksts no Viesu grāmatas, 11.03.2014.


Paldies, paldies visiem rehabilitācijas centra darbiniekiem (un arī vadībai) par iespēju veselas 20 dienas pabūt paradīzē un pelēko ikdienu pārvērst par svētkiem.

Lai jums visiem nepietrūkst spēka izturēt šo smago darbu un prieku personīgajā dzīvē.

Ieraksts no Viesu grāmatas, 19.02.2014.


Liels paldies par laipno uzņemšanu un labestību. Sirsnīgs paldies visam jūsu medicīniskajam personālam, administrācijai un apkalpojošam personālam. Vēlos vēl te atgriezties.

Ieraksts no Viesu grāmatas, 07.02.2014.


Pateicība!

Ierodoties rehabilitācijas centrā, es jau ar pirmajām minūtēm sastapos ar laipniem, labiem cilvēkiem.

Esmu ļoti pateicīga par ārstnieciskajām procedūrām. Visvairāk esmu pateicīga ārstiem par viņu saprātu, gudrām zināšanām un padomiem. Vēl man patika masāžas, jo biju pārsteigta cik prasmīgi masēja. Visas sāpīgās vietas prata atrast un izmasēt.

Neizpaliek arī ēdiens, lai mēs būtu veseli. Šajā lietā jāsaka pateicība arī ārstiem, kuri sastādīja tik bagātīgu, daudzveidīgu, vitamīniem bagātu uzturu. Ļoti pateicos visām virtuves darbiniecēm par tik garšīgi un veselīgi sagatavotiem ēdieniem un, protams, par sirsnīgumu maltītes mums pasniedzot.

No visas sirds gribas pateikties par kultūras pasākumiem, skaistajiem vakariem, par daiļumu un mākslu, ko mēs redzējām.

Novēlu turpmāk lai viss labais pie Jums būtu un izdotos!

Ieraksts no Viesu grāmatas, 17.01.2014.


Paldies gribu pateikt visam personālam, arī zinošajam ārstam (..), un svētīts lai ir Jūsu lielā kolektīva darbs, jo smaidi, sapratne, laipnā izturēšanās un darbs, ko spējat sniegt mums slimajiem, tomēr ienāk mūsu sirdīs kā saulaini stari. Lai Jaunais gads nes veselību, veiksmi, sapņu piepildījumu Jūsu brīnišķīgajam kolektīvam, un saglabāt šo cilvēcisko labestību!

SIVA klients, 19.12.2013.


Paldies Jums par sirds siltumu, prāta gudrību, profesionālo un neatlaidīgo darbu, rūpēm par veselības maksimālu uzlabošanu. Atgriežoties mājās mana dzīve un darbs būs daudz labākā kvalitātē.

SIVA klients, 26.11.2013.


Sirsnīgi pateicos par iespēju uzlabot vispārējo veselības stāvokli. Visa apkalpojošā personāla labestīgā, iejūtīgā un atsaucīgā attieksme sniedza man pozitīvas emocijas. Paldies par garšīgo ēdināšanu!

Ieraksts no Viesu grāmatas, 19.09.2013.


Sirsnīgi pateicamies par veselības uzlabošanu, sirsnīgo apkalpošanu, skaisto vidi un mierīgo gaisotni!

Ieraksts no Viesu grāmatas, 10.09.2013.


Liels paldies pavārītēm, konditorei un oficiantēm par garšīgiem ēdieniem un svaigām bulciņām. Atsevišķs paldies meitenēm par atsaucīgu un laipnu apkalpošanu.

Ieraksts no Klientu ierosinājumu un priekšlikumu grāmatas, 29.07.2013.


Pateicība rehabilitācijas centra masierei (..) par sirsnību un profesionāli, kvalitatīvi veikto darbu, viņas „zelta” rokām!

SIVA klients, 15.07.2013.


Vēlos izteikt pateicību visam SIVA kolektīvam par laipnību, atsaucību un profesionalitāti. Īpaša pateicība masierei (..) par profesionalitāti un darba atdevi.

Ieraksts no Viesu grāmatas, 15.05.2013.


Latvijas Nedzirdīgo savienības projekta "Klusuma pasaule" dalībnieku redzējums par rehabilitācijā pavadīto laiku. Skatieties šeit.


"Latvijas Avīze", piektdiena, 2012. gada 6. jūlijs:
"Pateicība ārstam
Kā pelnrušķīte pilī
No februāra līdz martam kā represētā persona saņēmu sociālās rehabilitācijas pakalpojumus Sociālās integrācijas valsts aģentūrā Jūrmalā, Dubultu prospektā 71. Ar visdziļāko cieņu saku paldies visam kolektīvam, kura aprūpē atrados.
Pirmajā iestāšanās dienā biju patīkami pārsteigta, ka ar mīļu smaidu mani pieņēma sociālā drbiniece Ineta Fūrmane, kā arī daktere Liene Biezā. No personīgās pieredzes varu apgalvot, ka viss kolektīvs ir brīnišķīgs - katrs darbinieks savā vietā. Liels paldies ergoterapeitei Anitai Ezeriņai, praktikantei Astrai Brigmanei, fizioterapeitei Alīnai Ivaškinai, praktikantei Maijai Nāckalnei, masierei Līgai Kreicmanei... Arī psoholgu personālam.
Paldies abu maiņu pavārēm par garšīgajiem ēdieniem. Abu maiņu oficiantēm - par teicamu darbu, sirsnību un mirdzošām acīm, arī arī laipnajai bufetes darbiniecei un sociālajām darbiniecēm par spodrības uzturēšanu telpās.
No sirds apgalvoju, ka, salīdzinot ar pašreizējiem apstākļos, jutos kā pelnrušķīte pilī. Grūtos dzīves brīžos sildos ar atmiņām kā pie ugunskura.
Ar mīlestību un patiesu cieņu, Dzidra Ozola Rīgā"


Vēlamies pateikties Sociālās integrācijas valsts aģentūras rehabilitācijas nodaļas darbiniekiem par atsaucīgu un sirsnīgu darbu un patīkamas vides radīšanu, ko izbaudījām visa šeit pavadītā laika garumā.
Īpašu pateicību vēlamies izteikt klientu reģistratorei Sandrai Freizakai, sociālajai darbiniecei Tabitai Kravalei, ārstiem Natālijai Černovai un Gunai Kreišmanei, baseina māsiņai Marinai, dušu māsiņām Guntai, Aijai un Zaigai, dūņu kabineta māsiņai Aleksandrai, vannu nodaļas māsiņām Tatjanai, Valentīnai un Ņinai, procedūru māsiņai Ludmilai, zemūdens masāžas māsiņai Evai, masierītēm Koletei, Lidijai un Līgai, ergoterapeitei Dianai, trenažieru zāles instruktorēm Elīnai Štorhai un Anitai Avinai, administratorēm Ainai Legantei un Anitai Jaunmeijai, virtuves bloka vadītājai un visām oficiantēm, galvenajai administratorei Žannai Strutinskai.
Ieraksts no viesu grāmatas, pie kura parakstījušies 18 SIVA klienti


Vēlamies teikt mīļus vārdus Sociālās integrācijas valsts aģentūras Rehabilitācijas centra darbiniekiem par sniegtajām procedūrām un visiem pakalpojumiem veselības veicināšanā, virtuves kolektīvam par garšīgiem ēdieniem, par tīrām un sakoptām istabiņām, reģistratūrai par laipnu uzņemšanu. Sevišķi mīļus vārdus vēlamies teikt ārstējošiem ārstiem - Natalijai Černovai un Ramutei Junsonei, sociālajām darbiniecēm - Dagnijai Silovai un Inetai Fūrmanei, kā arī masierim Gaidim, fizioterapeitam Fjodoram un pārējam apkalpojošajam personālam par profesionālām zināšanām un prasmi, par iejūtību, laipnību un atsauksmi.
Esiet laimīgi, mīliet cits citu un gaidiet rītdienu bez raizēm, tad laimes sajūta viegli un klusi ieplūdīs ikvienā no mums un paliks tur uz mūžīgiem laikiem.
Veneranda Mileiko
Aina Salmane


Sirsnīgs paldies visam jūsu medicīniskajam personāmal, administrācijai, apakalpojošajam personālam par sirsnību, iejūtību, labestību, ko saņēmu atveseļojoties jūsu vadtīrajā medicīnas iestādē.
Paldies par garšīgām maltītēm!
Ar cieņu un pateicību - Vija Grauda Dobelē


Pateicība visam rehabilitācijas centrs kolektīvam, kuri pielikuši savu domu un darbu manas veselības nostiprināšanai.
Paldies masāžas māsiņai Vitas kundzei, fizioterapijas, ārstniecības aplikācijas, vingrošanas pasniedzējiem - studentiem, kā arī garšīgās maltītes saimniekiem.
Lai veselība un darba mīlestība jūs visus pavada ikdienu.
Ar cieņu, Jūlija Smane no Aizkraukles


Gandrīz divas nedēļas šī gada augustā es pavadīju SIVA sanatorijā un šis laiks bija pietiekams, lai Maskavā atgrieztos spēka un enerģijas pilna. Kūrorts atrodas skaistā priežu mežā, praktiski pašā jūras krastā. Tiem, kas mīl klusumu, mieru un iespēju pabūt vienatnē – tā ir īstā vieta! Man patika viss: nesen rekonstruēta ēka, komfortablie numuriņi, lieliskas brokastis, pusdienas un vakariņas un lieliskā terapija. Vēlos īpaši pateikties masierei Koletei un ārstnieciskās vingrošanas instruktorei Alīnai, kas burtiski izglāba mani no pastāvīgajām muguras sāpēm. Ceru, ka mani plāni piepildīsies un arī nākamajā gadā daļu sava atvaļinājuma varēšu pavadīt šajā brīnišķīgajā kūrortā.
T. Fedorova


Studēju koledžā, jo biju dzirdējis labas atsauksmes no paziņām, tā man bija tuvu mājām. Studiju laikā biju trīs mēnešu praksē Vācijā, tās laikā uzlaboju savas vācu valodas zināšanas. Izveidojās ļoti draudzīgas attiecības ar kursa biedriem, iemācījos saprast labāk citus cilvēkus, jo mūsu vidū bija arī studiju biedri ar invaliditāti.
Pēteris Japinis, ieguvis grāmatveža kvalifikāciju un strādā SIA "Verysol Baltic".


Mācības šajā skolā izvēlējāmies, jo tā ir tuvu mūsu dzīves vietai, dēlam nav jāmēro liels attālums uz Rīgu, līdz ar to rodas laika un naudas ekonomija. Labas atsauksmes par skolu saņēmām arī no dēla drauga, kurš ieteica izvēlēties datorsistŗemu tehniķa profesiju.
Ilona Zemīte, datorsistēmu tehniķa audzēkņa Rinalda Zemīšu mamma


Nataļja izgāja kvalifikācijas praksi Jūrmalas ATU, pēc prakses piedāvājām viņai patstāvīgu darbu. Šobrīd Nataļja jau gadu strādā par grāmatvedi. Uzskatu, ka viņa ir „īstais grāmatvedis” - strādā ar prieku, ir precīza un atbildīga.
Larisa Okuņa, SIA „Jūrmalas ATU” galvenā grāmatvede par koledžas absolventi Nataļju Kurdjajevu


Mūsu uzņēmums Elektro Bauska ir ieguvis labu profesionāli darbā ar elektrotehniku. Mārtiņš ir atsaucīgs un ļoti centīgs darbinieks.
Andris Voltners, SIA „Elektro Bauska” vadītājs par JPV absolventu, elektrotehnikas meistaru Mārtiņu Škiparu
 


Mīļš paldies par laipno uzņemšanu, jaukajiem sadzīves apstākļiem un visām procedūrām, kuras varēju saņemt. Īpaši pateicos par attieksmi, sirsnību un iejūtību direktorei Regīnai Simsonei, dakterei Ievai Šteinai, fizioterapeitei Elīnai, baseina māsiņām, vannu māsiņām, apokopējai Marijai un trenerei trenažieru zālē Anitai.
Lai Jums pietiek spēka un mīlestības darit tālāk darbu!
Ar cieņu, Velga Sutena
 


Izsaku lielu pateicību visam SIVA personālam par attieksmi un rūpīgu apkalpošanu. Neesmu dzirdējusi nevienu nelaipnu vārdu, ja ko nesapratu, vienmēr izpalīdzēja. Paldies arī mūsu grupas aprūpētājiem - Skaidrītei un Rūdim. Vēlreiz pateicos visiem, visiem par laipno jauko apkalpošanu.
Violeta Hincenberga, 2. grupas redzes un dzirdes invalīde
 


Izsakām sirsnīgu pateicību Sociālās Integrācijas valsts aģentūras vadībai par labiekārtotām istabiņām, patīkamām dušas telpām, ērti iekārtotām procedūru telpām. Paldies dakterēm, visam apkalpojošam personālam par laipnu, labestīgu attieksmi. Šeit bija patīkami uzlabot savu veselību.
Represētie Irma Bunce, Biruta Kere, Māris Zīders, Dzintra Gipsere, Daina Lāce un Dzidra Skudra