Kontakti

koledza [at] siva.gov.lv

Sabiedriskais transports no Rīgas:

  • mikroautobuss Rīga-Valteri-Sloka, līdz pieturai „SIVA Koledža”. Mikroautobusi no Rīgas atiet ik pēc 1-1,5 stundas. Brauciens līdz pieturai „Koledža” ilgst ~35 minūtes. Mikroautobusa atiešanas laikus un pieturvietas atradīsiet 1188.lv tīmekļvietnē;
  • mikroautobuss Rīga-Sloka vai Rīga-Dubulti, līdz pieturai „Dubulti”, un tālāk ar Jūrmalas pilsētas 3.autobusu (Bulduru stacija - Kauguri) līdz pieturai „SIVA Koledža”, vai 15 minūšu gājienā ar kājām, šķērsojot dzelzceļa sliedes, kā tas norādīts kartē. Maršruta Rīga-Sloka un Rīga-Dubulti mikroautobusu galapunkts atrodas Rīgā. Mikroautobusi no galapunkta atiet ik pēc 10 - 25 minūtēm. Brauciens no Rīgas centra līdz pieturai „Dubultu stacija” ilgst ~30 minūtes. Mikroautobusu atiešanas laikus atradīsiet 1188.lv tīmekļvietnē;
  • Jūrmalas pilsētas 3.autobuss Bulduru stacija - Kauguri no pieturas „Dubultu stacija”. Autobusa atiešanas laikus un visas pieturvietas atradīsiet Jūrmalas pilsētas tīmekļvietnē.
  • Vilciens Rīga – Tukums līdz stacijai „Dubulti”, un tālāk ar Jūrmalas pilsētas 3.autobusu Bulduru stacija - Kauguri līdz pieturai „SIVA Koledža” vai 15 minūtes ejot kājām, šķērsojot dzelzceļa sliedes, kā tas norādīts kartē. Vilcieni kursē ik pēc ~30 minūtēm. Brauciens līdz pieturai „Dubulti” ilgst ~40 minūtes. Vilcienu atiešanas laikus un visas pieturvietas atradīsiet tīmekļvietnē www.pv.lv.

Bezmaksas transports! Personām ar I vai II invaliditātes grupu, personām līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti un personai, kas pavada personu ar I invaliditātes grupu vai personu līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti, nodrošinātas tiesības par valsts budžeta līdzekļiem bez maksas izmantot Latvijas Republikas teritorijā visu veidu sabiedrisko transportu, izņemot aviotransportu, taksometrus un pasažieru pārvadājumus pa iekšējiem ūdeņiem.

Atrašanās vieta kartē

Darbinieki

Inguna Zuševica

SIVA Koledžas vadītāja
Inguna.Zusevica [at] siva.gov.lv