Sociālās integrācijas valsts aģentūras rehabilitācijas centrs atrodas Dubultu prospektā 71, Jaundubultos, Jūrmalā. 

Reģistratūru kontaktinformācija

Kā pie mums nokļūt?

  • ar mikroautobusu "Rīga – Sloka", līdz pieturai "Jaundubulti". Mikroautobusa atiešanas laikus un pieturvietas aicinām skatīt A/S "Liepājas autobusu parks" tīmekļvietnē;
  • ar vilcienu "Rīga – Tukums I vai Tukums II"/ "Rīga – Sloka", līdz stacijai "Jaundubulti". Vilcienu atiešanas laikus aicinām skatīt tīmekļvietnē www.pv.lv.

Aktuāli! No 1.aprīļa līdz 30.septembrim par iebraukšanu Jūrmalā ir jāmaksā!

Pieejamības nodrošinājums personām ar īpašām vajadzībām

Sociālās integrācijas valsts aģentūras telpas ir pilnībā pieejamas cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, nodrošinot iespēju pārvietoties pa visiem ēkas stāviem, izmantot liftu, ērti iekļūt un izkļūt no ēkas caur uzstādītajām automātiskajām durvīm, kuru platums ir pietiekami liels, lai pa tām varētu iekļūt/ izkļūt cilvēks ratiņkrēslā.

Cilvēkiem ar kustību traucējumiem ir pieejami pielāgoti numuri ar pielāgotām vannas istabām un tualetēm, pielāgotas ir arī procedūru telpas, baseins un tranažieru zāle.

Lai nodrošinātu drošu pārvietošanos personām ar redzes traucējumiem, SIVA ēkās esošo kāpņu pirmie un pēdējie pakāpieni ir marķēti ar kontrastējošām krāsām, kā arī stāvos ir izvietotas norādes par attiecīgā stāva numuru.

Bankas rekvizīti:

Sociālās integrācijas valsts aģentūra
Nodokļu maksātāja kods: Nr. 90001790030
Banka: Valsts kase
Kods: TRELLV22
Konta Nr.: LV13TREL2180454005000