Sociālās integrācijas valsts aģentūras profesionālās rehabilitācijas pakalpojumi tiek sniegti Jūrmalā, Dubultos.

Kontaktinformācija

Kā pie mums nokļūt?

Ar sabiedrisko transportu no Rīgas

  • ar mikroautobusu "Rīga - Valteri - Kauguri" līdz pieturai "SIVA Koledža". Brauciens ilgst aptuveni 35 minūtes
  • ar mikroautobusu "Rīga - Dubulti", "Rīga - Sloka" vai "Rīga - Jaunķemeri" līdz pieturai "Dubultu stacija". Tālāk ar Jūrmalas pilsētas 3.autobusu "Bulduru stacija - Valteri - Kauguri" līdz pieturai "SIVA Koledža"
    • starppilsētu autobusu atiešanas laikus atradīsiet mājaslapā www.1188.lv
    • Jūrmalas pilsētas autobusu atiešanas laikus un pieturas atradīsiet mājaslapā www.jurmalassatiksme.lv
  • ar vilcienu "Rīga - Dubulti", "Rīga - Sloka", "Rīga - Tukums 1" vai "Rīga - Tukums 2" līdz pieturai "Dubulti". Tālāk ar Jūrmalas pilsētas 3.autobusu "Bulduru stacija - Valteri - Kauguri" līdz pieturai "SIVA Koledža"

Bezmaksas transports 

Latvijas teritorijā personām ar I un II grupas invaliditāti, personām ar invaliditāti līdz 18 gadu vecumam un personām, kas pavada personu, kurai noteikta I invaliditātes grupa, vai personu līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti ir tiesības par valsts budžeta līdzekļiem bez maksas izmantot visu veidu sabiedrisko transportu, izņemot aviotransportu, taksometrus un pasažieru pārvadājumus pa iekšējiem ūdeņiem.

Pieejamības nodrošinājums cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Sociālās integrācijas valsts aģentūras izglītības iestāžu telpas ir pilnībā pieejamas cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, nodrošinot iespēju pārvietoties pa ēkām un to stāviem, izmantojot liftu, ērti iekļūt un izkļūt no ēkām caur uzstādītajām automātiskajām durvīm, kuru platums ir pietiekami liels, lai pa tām varētu iekļūt/ izkļūt cilvēks ratiņkrēslā.

Cilvēkiem ar kustību traucējumiem ir pieejami dienesta viesnīcas numuri ar pielāgotām vannas istabām un tualetēm.

Lai nodrošinātu drošu pārvietošanos personām ar redzes traucējumiem, SIVA izglītības iestādēs esošo kāpņu pirmie un pēdējie pakāpieni ir marķēti ar kontrastējošām krāsām, kā arī stāvos ir izvietotas norādes par attiecīgā stāva numuru.