Transportlīdzekļa pielāgošanas pakalpojums ārpakalpojumā

Auto pielāgošana

Cilvēkiem ar kustību traucējumiem Aģentūras speciālisti piedāvā konsultācijas par transportlīdzekļa pielāgošanu atbilstoši personas vajadzībām, kā arī veic transportlīdzekļa pielāgošanas darbus.

Iebraukšanas maksa Jūrmalā

Aicinām personas ar invaliditāti, kuras brauc pielāgotā transportlīdzeklī, un personas, kuras pārvadā I grupas invalīdus vai invalīdus, kuriem ir apgrūtināta pārvietošanās, pieteikties caurlaides saņemšanai.

Saņemt caurlaidi iespējams:

  • aizpildot speciālu tiešsaistes formu tīmekļa vietnē https://epakalpojumi.jurmala.lv, izmantojot tur iespējamos autentifikācijas līdzekļus (Būtiski! Šis e-pakalpojums pieejams Ceļu satiksmes drošības direkcijā reģistrētajiem transportlīdzekļiem);
  • uzrādot dokumentus, kas pamato tiesības saņemt atbrīvojumu no nodevas samaksas kādā no Jūrmalas apmeklētāju apkalpošanas centriem (informācija par Apmeklētāju apkalpošanas centriem).

Caurlaides tiek piešķirtas personu ar invaliditāti īpašumā, valdījumā vai turējumā reģistrētiem transportlīdzekļiem. Personām, kuras pārvadā I grupas invalīdus vai invalīdus, kuriem ir apgrūtināta pārvietošanās, caurlaidei jāpiesakās kādā no Apmeklētāju pieņemšanas centriem – katrā reizē, kad iebrauc Jūrmalā.

Saskaņā ar Jūrmalas pilsētas saistošajiem noteikumiem “Par iebraukšanu īpašā režīma zonā Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā”

Auto apmācības un auto pielāgošanas eksperts Normunds Smiltnieks

 SIVA darbinieks Normunds Smiltnieks

Tālrunis: +371 26419288
E-pasts: normunds.smiltnieks@siva.gov.lv
Adrese: Slokas iela 61, 3 korpuss, 108.kabinets