Nepaliec malā! Nāc mācīties SIVA!
Atvērto durvju diena "Praktiski? Jā! Radoši? Protams!"
Atvērto durvju diena "Iepazīsti viesmīlības un gardāko ēdienu pagatavošanas nianses!"
Atvērto durvju diena "Speciālisti "ar zelta rokām" rodas SIVA!"
Atvērto durvju diena "Datorzinātnes - vienmēr pieprasītas profesijas!"
Atvērto durvju diena "Vai Tevi interesē darbs ar cilvēkiem, datiem vai precēm? Ieskaties šeit!"

Izmaiņas sociālās rehabilitācijas pakalpojuma piešķiršanas un sniegšanas kārtībā personām ar funkcionēšanas traucējumiem no 2020.gada 1.janvāra

attēls

Profesionālās piemērotības noteikšana

attēls

Transportlīdzekļa pielāgošanas pakalpojums

attēls

Transportlīdzekļa pielāgošanas pakalpojuma kompensācijas apmērs

attēls

"Es varu!" - iegūsti prasmes un strādā!

attēls
Mūsu darbinieki

Sociālās integrācijas valsts aģentūras direktore Ilona Jurševska, kustības “Dažādībā ir spēks” svinīgā apbalvošanas pasākumā 2019.gada 18.oktobrī saņēma apbalvojumu nominācijā “Mūsu darbinieki” par iekļaujošas darba vides radīšanu un dažādības vadību iestādē!
I.Jurševska:“Cilvēks nav sērijveida mašīna, ko ieslēgt deviņos un izslēgt piecos. Ikkatrs cilvēks ir smalks un unikāls mehānisms, pret kuru jāizturas atbilstoši tam, kā tas ir radīts – cienot dzīves gājumu, īpašības un sapņus.
Saskarē ar dažādību mums jābūt elastīgiem, pretimnākošiem un cieņpilniem. Ne tikai attieksmē pret mūsu klientiem, bet arī pret darbiniekiem. Tāpēc dažādības vadība ir viens no SIVA vadības pamatprincipiem, kam seko visa vadības komanda. Neraugoties uz diezgan lieliem izaicinājumiem atrast nepieciešamos darbiniekus, mēs veicam visus iespējamos un neiespējamos pasākumus, lai, kur vien iespējams, viņus atrastu, iesaistītu un piesaistītu, īpaši novērtējot katra darbinieka individuālās prasmes un iespējas. Mūsu darbinieki ir dažādu sociālo grupu pārstāvji, kuru īpašās vajadzības cenšamies respektēt. Vecums, etniskā piederība, kustību traucējumi vai bērniņa ienākšana ģimenē... Tie nevar būt šķēršļi kvalitatīvi veikt savus darba pienākumus.
Dažreiz perspektīvas un attieksmes maiņa ir atslēga uz panākumiem un labiem rezultātiem!”
.

Sociālās integrācijas valsts aģentūra

Raksti

Video