aicinājums piedalīties sporta dienā

6. maijā no 10.00 līdz 12.00 Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) koledžas telpās Slokas ielā 61, Jūrmalā projekta “Biedrības Latvijas Neredzīgo sporta savienības darbības un kapacitātes stiprināšana” ietvaros norisināsies informatīvais seminārs ciklā "Iepazīsti #NeredzīgoSports ikdienu", kas paredzēts pašvaldības speciālistiem, NVO pārstāvjiem un visiem interesentiem.

Seminārā biedrība "Latvijas Neredzīgo sporta savienība" (LNSS) prezentēs un demonstrēs īpaši sagatavotus video materiālus, lai sniegtu ieskatu īpaši neredzīgajiem un vājredzīgajiem veidotos sporta veidos, iepazīstinās ar plašo neredzīgo sporta notikumu klāstu, kas gan pirms pandēmijas, gan sarežģītajā pandēmijas ierobežojumu laikā sekmīgi darbojās Latvijā, un iezīmēs iespējas, kas cilvēkiem ar redzes invaliditāti pieejamas 2022. gadā. 

Latvijas Neredzīgo sporta savienība (LNSS) ir patstāvīga sabiedriska sporta organizācija Latvijas Republikā, kas uz brīvprātības principiem apvieno Latvijas neredzīgo sporta klubus un citus kolektīvus, kā arī individuālos biedrus. LNSS sadarbojas ar Starptautisko Neredzīgo sporta asociāciju (IBSA), Eiropas Neredzīgo sporta asociāciju un daudzām citām organizācijām, lai veicinātu neredzīgu cilvēku integrāciju sabiedrībā ar sporta palīdzību. Latvijas Neredzīgo sporta savienība ir sabiedriska labuma organizācija. LNSS mērķis ir veicināt sporta attīstību starp cilvēkiem ar redzes traucējumiem Latvijā, sekmēt viņu iesaistīšanos sporta pasākumos un iesaistīties meistarības paaugstināšanā, lai sports kļūtu par viņu veselības nostiprināšanas līdzekli.

Uzzini vairāk:

https://lnsssports.lv

https://www.facebook.com/LNSSSPORTS.LV/

https://youtube.com/c/LNSSSports