Jaunumi Paziņojums!
Vizuāls materiāls, kurā redzami Ukrainas un Latvijas valsts karogi zem kuriem lasāms teksts - Latvija atbalsta Ukrainu

🇺🇦 Informējam, ka abi autobusi ar bērniem no Ukrainas ir atraduši atsaucīgus cilvēkus un pagaidu mājas Polijā un Vācijā.

❤️ Saziedotās drēbes un mantas tiks novirzītas caur vienoto un koordinēto palīdzības platformu - https://www.ukraine-latvia.com/lv

Par palīdzību Ukrainas bēgļiem Jūrmalā

Palīdzības sniegšanu Ukrainas bēgļiem Jūrmalā koordinē Labklājības pārvalde; tālrunis saziņai – 27713352, e-pasts – labklajibas.parvalde@jurmala.lv. Informācija tiek sniegta latviešu, krievu un ukraiņu valodā. 

Jūrmalas pašvaldība aicina iedzīvotājus, kuri  vēlas palīdzēt bēgļiem ar izmitināšanu un sniegt jebkādu cita veida palīdzību (medikamenti, apģērbs, pārtika u.c.), sazināties ar Labklājības pārvaldi pa norādīto tālruni (darba dienās). Nepieciešamības gadījumā sazināsimies ar iedzīvotājiem, kuri būs pieteikušies atbalstam.

Pašvaldība ir saņēmusi informāciju par pirmajiem Ukrainas bēgļiem Jūrmalā; tiek noskaidrota situācija, lai sniegtu nepieciešamo atbalstu.

Šobrīd ir svarīgi organizēt atbalstu vienoti un koordinēti, tādēļ atgādinām, ka palīdzības sniegšanu Ukrainas iedzīvotājiem Jūrmalā koordinē Labklājības pārvalde. Tas novērsīs haosu un sadrumstalotību palīdzības sniegšanā caur dažādām privātām aktivitātēm, atsevišķām mantu vākšanas akcijām u.tml.  

Plašāka informācija par ieceļošanu, uzturēšanos, apmešanos un darba iespējām Latvijā tīmekļvietnē www.ukraine-latvia.com

Ukrainas iedzīvotāju atbalstam var ziedot mājaslapā Ziedot.lv, vai zvanot uz labdarības tālruni 90006086 (maksa par zvanu 1,42 EUR).

Jūrmalas pašvaldības policijas tālruņi saziņai: 67740448, 29444810 (visu diennakti).