Jaunumi
Aktuālās sarunas dalībnieku kopbilde tiešsaistes pasākuma laikā

Šodien, 8.septembrī, Sociālās integrācijas valsts aģentūras direktore I.Jurševska un SIVA koledžas vadītāja I.Zuševica un Invalīdu un viņu draugu apvienības "Apeirons" valdes priekšsēdētājs I.Balodis piedalījās Santas Survilas organizētajā tiešsaistes pasākumā - Aktuālā saruna “Nepaliec malā, iegūsti profesiju un rehabilitāciju SiVA”. 

Sarunas laikā skatītājiem bija iespēja uzzināt par iestādes nākotnes plāniem, par mācību programām, to organizēšanu un norisi. Tika runāts par iespējām saņemt rehabilitācijas pakalpojumus SIVA, kā arī par mācību asistentiem, pārkvalificēšanās iespējām un citiem aktuāliem jautājumiem. Sarunas tiešraides laikā tās skatītājiem bija iespēja arī uzdot sev interesējošus jautājumus.

SIVA skolās personām ar invaliditāti vai prognozējamu invaliditāti ir iespēja mācīties, pārkvalificēties un saņemt rehabilitācijas pakalpojumu par valsts budžeta līdzekļiem. Īpaši nozīmīga ir skolu iekļaujošā vide, individuālā pieeja un karjeras konsultantu sniegtais atbalsts, lai audzēkņiem palīdzētu satikties ar darba devējiem un spert soļus darba tirgus virzienā.

Aicinām noskatīties sarunu, lai uzzinātu vairāk par iespēju profesionāli rehabilitēties!

Aktuālā saruna "Nepaliec malā! Iegūsti profesiju un rehabilitāciju SIVA!"