Jaunumi
Prezentācijas slaids, kurā aprakstīta pakalpojuma reforma

Šonedēļ, 11.maijā, norisinājās Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) Konsultatīvās padomes sēde, kuras ietvaros tika prezentēta SIVA attīstības vīzija 2021. – 2025.gadam.

Tiešsaistes sēdes laikā Konsultatīvās padomes locekļi saņēma atbildes uz interesējošiem jautājumiem par plānoto SIVA attīstības vīziju, kas sevī ietver gan vides pieejamības un infrastruktūras uzlabošanas pasākumus, gan SIVA izglītības iestāžu apvienošanu vienā izglītības iestādē – SIVA Koledža. Plānots, ka iestāžu optimizācija nodrošinās administratīvo resursu optimālu izmantošanu, saglabājot esošās izglītības un studiju programmas.

Lai veicinātu personu ar funkcionēšanas traucējumiem drošumspēju, SIVA attīstības vīzijā plānota arī sociālās un profesionālās rehabilitācijas pakalpojumu mijiedarbība un Kompetenču attīstības centra izveide. Paredzēts pilnveidot pakalpojumu saturu, ieviest jaunas aktivitātes, metodes un instrumentus, lai attīstītu un īstenotu personalizētu pieeju ikvienam klientam.

Īstenojot Latvijas Atveseļošanās un noturības plāna mehānisma ietvaros iecerētās aktivitātes, SIVA nodrošinās, ka sniegtie sociālās un profesionālās rehabilitācijas pakalpojumi paliks vēl kvalitatīvāki, pieejamāki un efektīvāki.