Informatīvie pasākumi
ilustratīvs uzaicinājums uz profesionālās rehabilitācijas dienām

Šogad SIVA vērs durvis ikvienam interesentam Profesionālās rehabilitācijas dienās, lai iepazīstinātu ar izglītību programmu piedāvājumu un dažādiem atbalsta pakalpojumiem, kas pieejami mūsu audzēkņiem un studentiem.

Šī gada programma būs īpaši piepildīta, interesanta un daudzpusīga, lai ikvienu interesentu iedrošinātu un aizrautu mācīties, kā arī atbildētu uz jautājumu par to, kas ir profesionālā rehabilitācija. Trīs dienu garumā būs iespēja uzzināt visu svarīgāko par izglītības iespējām SIVA Koledžā un Jūrmalas profesionālajā vidusskolā, konsultēties ar pasniedzējiem, lai atrastu sev piemērotāko profesiju, iepazīties ar atbalsta personālu, uzzināt par atbalsta pakalpojumiem, kā arī sajust skolas atmosfēru.

Profesionālo rehabilitāciju dienu aktivitātes norisināsies trīs dienu garumā, iedziļinoties skolu programmās un piedāvājot piedalīties tematiskajās darbnīcās:

  • 18. aprīlī visus interesentus iepazīstināsim ar profesionālo rehabilitāciju Jūrmalas profesionālajā vidusskolā, piedāvātajām izglītības programmām un iespējām;
  • 19. aprīlī visus interesentus iepazīstināsim ar profesionālo rehabilitāciju SIVA Koledžā, piedāvātajām studiju programmām un iespējām;
  • 20. aprīlī gaidīsim visus izglītības iestāžu pārstāvjus, lai iepazīstinātu ar profesionālās rehabilitācijas procesu un metodikām, atbalsta pakalpojumiem, kā arī izglītības iestāžu mācību vidi.

Par pasākuma norises aktivitātēm aicinām sekot līdzi SIVA oficiālajā Facebook lapā!