Profesionālās rehabilitācijas diena

Norisināsies atvērto durvju diena SIVA izglītības iestādēs

Aicinām ikvienu apmeklēt SIVA Profesionālās rehabilitācijas dienu, kurā būs iespēja uzzināt vairāk par mācību un atbalsta iespējām SIVA izglītības iestādēs. Pasākums norisināsies 23. aprīlī no plkst. 11.00 klātienē SIVA izglītības iestādēs (Slokas ielā 61 un 68, Jūrmalā).

Pasākumā ikvienu interesentu sagaida interesanta un daudzpusīga programma, kas palīdzēs atrast piemērotāko profesiju SIVA izglītības iestādēs, kā arī ļaus sajust skolas lielisko atmosfēru un iepazīties ar jaukajiem pasniedzējiem un atbalsta personālu. 

Profesionālās rehabilitācijas dienas ietvaros paredzētās aktivitātes:

  • Karjeras konsultanta nodarbības par dzīves mērķu sasniegšanu.
  • Profesionālās piemērotības noteikšana – informācija par pirmajiem soļiem ceļā uz mācībām, pieteikšanos un pakalpojuma saturu.
  • Iepazīšanās ar atbalsta pakalpojumiem, kurus var saņemt mācību laikā.
  • Iepazīšanās ar apmācību programmām tuviniekiem RAITI: Rehabilitācija. Atbalsts. Iekļaušana. TālākIzglītība. projekta ietvaros.
  • Prezentācija par SIVA koledžas īsā cikla profesionālās augstākās izglītības programmām.
  • Jūrmalas profesionālās vidusskolas profesiju radošās stacijas.
  • Ekskursija – izglītības iestāžu vide, autoskola un auto pielāgošanas iespējas, fizioterapijas un ergoterapijas nodarbības, mācību laboratorijas, dienesta viesnīcas istabiņas u. c. svarīga informācija.

Lai piedalītos, aicinām reģistrēties pasākumam, izmantojot šo saiti: www.ej.uz/SIVAanketa

Pēc reģistrācijas tiks nosūtīts atgādinājums par pasākumu un sīkāka informācija par tā norisi uz norādīto e-pasta adresi.

Vairāk informācijas par pasākuma norisi, programmu un pieteikšanos aicinām meklēt SIVA oficiālajā Facebook lapā (SIVA), kā arī mājaslapā www.siva.gov.lv.

Citu jautājumu gadījumā aicinām sazināties, rakstot uz e-pasta adresi katrina.sevruka@siva.gov.lv

Pasākuma laikā plānota fotografēšana. Uzņemtās fotogrāfijas var tikt izmantotas publicitātes nolūkos.