Informatīvie pasākumi
karjeras-ned-15

No 16. līdz 20. oktobrim SIVA izglītības iestādēs sadarbībā ar ekspertēm karjeras atbalsta jomā norisinājās karjeras nedēļa, kuras laikā studentiem bija iespēja izzināt savas vērtības un stiprās puses, kā arī smelties iedvesmu no mūsu absolventiem, kuri veiksmīgi strādājuši pie savas karjeras izaugsmes.

Pasākuma laikā ekspertes Marika Liepiņa un Dagnija Gaubšteina piedāvāja studentiem izspēlēt vispārējo prasmju spēli, kas veicina karjeras vadības prasmes un palīdz izmantot iekšējos un ārējos resursus, lai sasniegtu dzīves mērķus un veiksmīgi integrētos sabiedrībā. Spēle arī palīdzēja rast un apzināties atbildību par personīgo dzīvi, nodarbinātību un savu izglītību visa mūža garumā.
Pēc tam audzēkņiem un studentiem bija iespēja klausīties pieredzes stāstus, ar kuriem dalījās SIVA izglītības iestāžu absolventi. Viens no runātājiem bija Latvijas paraolimpiskais jātnieks, divu olimpisko sudraba medaļu ieguvējs, SIVA Koledžas studiju programmas “Lietišķo sistēmu programmatūra” absolvents Rihards Snikus. Kā otrs uzstājās Jūrmalas profesionālās vidusskolas izglītības programmu “Grāmatvedība” un “ Komerczinības” absolvents Juris Jaunzems, kurš jau ilgus gadus veiksmīgi strādā tirdzniecības jomā.

karjeras-ned-15
karjeras-ned-2
karjeras-ned-1
karjeras-ned-3
karjeras-ned-4
karjeras-ned-6
karjeras-ned-7
karjeras-ned-8
karjeras-ned-10
karjeras-ned-11
karjeras-ned-13
karjeras-ned-14