ilustratīvs attēls par informatīvo pasākumu

10. jūnijā, SIVA sadarbībā ar Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisiju (VDEĀVK) rīkoja informatīvo semināru sociālo dienestu darbiniekiem par aktualitātēm SIVA un VDEĀVK pakalpojumos. Seminārs izraisīja negaidīti lielu interesi – to apmeklēja vairāk nekā 150 dalībnieku. 

Semināra darba kārtība

Ar aktualitātēm valsts finansētas sociālās rehabilitācijas un ilgstošās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanā iepazīstināja SIVA eksperte rehabilitācijas pakalpojumu attīstības jomā Liene Saukuma un Sociālo pakalpojumu uzskaites nodaļas vadītāja Solvita Zviedre. Par profesionālās rehabilitācijas pakalpojumiem personām ar invaliditāti un prognozējamo invaliditāti, kā arī aktualitātēm stāstīja SIVA eksperte karjeras atbalsta jomā Inga Lejiņa un SIVA vecākā eksperte Katrīna Sevruka.

Ar invaliditātes ekspertīzes procesu Ukrainas civiliedzīvotājiem iepazīstināja VDEĀVK Starptautisko pakalpojumu nodaļas vadītāja Sandra Ausekle, bet ar aktualitātēm Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas pakalpojumos informēja VDEĀVK Klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja Maija Mūrniece. 


Nākamais seminārs norisināsies 13. jūnijā no plkst. 10.30-12.30 un šobrīd tam ir reģistrējušies jau 99 dalībnieki. Lielās intereses dēļ SIVA kopā ar VDEĀVK rīkos papildu informatīvo semināru arī 5. jūlijā. Aicinām sekot līdzi mūsu izziņotajiem jaunumiem un visus interesentus pieteikties semināram savlaicīgi. Reģistrācijas forma: šeit.