Datums 16. maijs, 2024
Laiks10.00–14.00
Vieta Facebook pasākums tiešsaistē

Pieteikties pasākumam

branchs 2024

Šī gada 16. maijā plkst. 10.00 aicinām ikvienu pieslēgties tiešraidē informatīvi praktiskam semināram "Brančs ar pievienoto vērtību: SIVA – ceļš veiksmīgai karjerai viesmīlībā un uzņēmējdarbībā", kas veltīts viesmīlības un uzņēmējdarbības nozarei. Šogad pasākuma mērķis ir sekmēt profesionālo attīstību un sadarbību viesmīlības un uzņēmējdarbības jomā. 

Šis pasākums jau ir kļuvis par SIVA tradīciju, kurā katru gadu tiek apskatītas mūsdienām svarīgas un aktuālas tēmas. Pasākumā pieaicinātie nozares profesionāļi un studenti dalīsies praktiskajā pieredzē, sniegs ieteikumus, un kopā tiks ģenerētas idejas nozares attīstībai. Būs gan noderīgas prezentācijas, gan paneļdiskusijas.

Pasākums būs īpaši noderīgs viesmīlības un uzņēmējdarbības pedagogiem, darba devējiem, studentiem, absolventiem, organizācijām un ikvienam interesentam, kurš plāno saistīt savu karjeru ar viesmīlības un uzņēmēdarbības nozari.

Pasākuma programma:

  • 10.00 Atklāšana. SIVA direktore I.Jurševska, SIVA Koledžas vadītāja Inguna Zuševica.
  • 10.30 – I paneļdiskusija: Izglītība kā vērtība! Izglītības iespējas un nozīme viesmīlības un uzņēmējdarbības jomā.

Noskaidro, kāpēc ir svarīgi mācīties šajās nozarēs? Vai katrs ir spējīgs apgūt nepieciešamās prasmes? Vai nepieciešamās prasmes var iegūt tikai akadēmiskā vidē, un cik tas ir svarīgi cilvēkiem ar invaliditāti?

  • 11.10 – II paneļdiskusija: Darba iespējas viesmīlības un uzņēmējdarbības jomā. Ko vēlas darba devējs?

Kādas ir nozares aktuālās prasības un gaidāmās tendences? Kādas karjeras iespējas ir viesmīlības un uzņēmējdarbības jomā? Kā notiek attīstība un inovācijas šajās nozarēs?

  • 11:50 – III paneļdiskusija: Nākotnes tendences. Darba pieprasījuma un piedāvājuma attīstība viesmīlības un uzņēmējdarbības jomā.

Kādi ir būtiskākie mācību programmu elementi un saturiskie aspekti, kas veicina veiksmīgu profesionālo attīstību viesmīlības un uzņēmējdarbības nozarēs?

  • 12.20 – Noslēgums.

Pieseko pasākumam mūsu Facebook lapā, lai uzzinātu aktuālo informāciju par tā norisi un saņemtu atgādinājumu par tiešraides sākumu!