Informatīvie pasākumi Izglītība
Ēnu diena 2024

4. aprīlī, norisinājās Izglītības organizācijas "Junior Achievement Latvia" rīkotais karjeras izglītības pasākums skolēniem "Ēnu diena", kurā arī SIVA vēra durvis četrām zinātkārām jaunietēm, ļaujot ieskatīties karjeras konsultanta pasaulē!

Šajā aizraujošajā dienā mūsu ekspertes karjeras atbalsta jomā dalījās ar savu profesionālo pieredzi un sniedza ieskatu karjeras konsultanta ikdienā, atklājot darba pienākumus, demonstrējot metodes, kuras izmanto šajā profesijā, kā arī stāstot par citiem svarīgiem darba ikdienas aspektiem. Pēc tam jaunietēm bija iespēja piedalīties nodarbībā kopā ar SIVA izglītības iestādes topošajiem floristiem, kā arī uzlabot savu digitālo pratību, uzzinot vairāk par e-paraksta lietošanu.

Jaunietes atzīst, ka šī diena bija neaizmirstama un patiesi izglītojoša. Nodarbības laikā viņas ne tikai ieguva priekšstatu par konkrēto profesiju, bet arī saprata savas karjeras intereses un mērķus.

Esam ļoti priecīgi, ka varējām piedāvāt jaunietēm šo izglītojošo pieredzi, palīdzot viņām apzināties savus karjeras mērķus un, iespējams, iedrošinot ieraudzīt sevi karjeras konsultanta amatā.

Ēnu diena 2024
Ēnu diena 2024
Ēnu diena 2024
Ēnu diena 2024