Šodien, 19.maijā, Sociālās integrācijas valsts aģentūras izglītības iestāžu pārstāvji tiešsaistē tikās ar Viduskurzemes pamatskolas - attīstības centra pārstāvjiem un Smiltenes tehnikuma Alsviķu teritoriālās struktūrvienības pārstāvjiem, lai starp izglītības iestādēm veidotu ciešāku sadarbību.

Tiešsaistē katra skola ne tikai sniedza informāciju par piedāvātajām izglītības programmām un iegūstamajām kvalifikācijām, par mācību programmu garumu, uzņemšanas nosacījumiem un atbalsta pasākumiem, bet arī dalījās ar savu pieredzi kvalifikācijas prakšu īstenošanā un sadarbībā ar uzņēmējiem. Noslēgumā skolu pārstāvji vienojās par turpmākās sadarbības iespējām un informācijas apmaiņu.

Izglītības iestāžu tikšanās veicina savstarpēji lielāku izpratni par Latvijā pieejamo izglītības programmu iespējām personām ar invaliditāti, mācību grūtībām, speciālām vajadzībām un veselības traucējumiem. Esam ieinteresēti piemeklēt un piedāvāt klientiem atbilstošākās profesionālās izglītības iegūšanas iespējas, lai veicinātu viņu iekļaušanos sabiedrībā un darba tirgū.

Aicinām arī citas izglītības iestādes sazināties ar mums, lai sniegtu informāciju, dalītos pieredzē un veidotu sadarbību cilvēku ar invaliditāti vai prognozējamu invaliditāti dzīves kvalitātes uzlabošanai.