atvērto dienu tikšanās - prezentācija

Šogad interesentiem SIVA Atvērto durvju dienas bija lieliska un ekskluzīva iespēja apmeklēt gan klātienē, gan attālināti. 10. maijā tās norisinājās klātienē (SIVA Koledžā), bet 11. maijā – tiešsaistē (Zoom platformā). Klātienē lielākoties bija ieradušies potenciālie audzēkņi un studenti, bet tiešsaistē galvenokārt piedalījās dažādu izglītības iestāžu un sociālo dienestu pārstāvji, kā arī daži topošie audzēkņi. Priecājamies, ka uzreiz saņēmām vairākus pieteikumus profesionālās piemērotības noteikšanai.

atvērto dienu tikšanās - bukletu dalīšana
atvērto dienu tikšanās - autoapmācības
atvērto dienu tikšanās - atbildes uz jautājumiem

10. maijs: Atvērto durvju dienas klātienē

10. maijā Atvērto durvju dienas tika aizvadīta SIVA Koledžā Slokas ielā 61. Pasākuma programmā ietilpa:

  • prezentācija “Iepazīsti skolas vidi”;
  • tikšanās ar pasniedzējiem un studentiem;
  • ekskursija pa mācību telpām un laboratorijām.

Prezentācijas laikā interesenti tika iepazīstināti ar Jūrmalas profesionālās vidusskolas un SIVA Koledžas mācību vidi, atbalsta pakalpojumiem mācību laikā un skolas dzīvi. Pēc tam ikviens interesents varēja iepazīties ar īstenotajām mācību un rehabilitācijas programmām, kā arī aprunāties ar pasniedzējiem par pieteikšanos un citiem sev interesējošiem jautājumiem. Pēcāk norisinājās ekskursija, kuras laikā varēja aplūkot fizioterapeita zāli, dienesta viesnīcu, apdrukas un šūšanas laboratoriju, bibliotēku, pavāru klasi, floristu klasi, autoskolu un auto pielāgošanu, veļas māju un galdniecības klasi.

11. maijs: Atvērto durvju dienas tiešsaistē

11. maijā ikviens interesents Atvērto durvju dienās varēja iesaistīties attālināti – Zoom platformā. Pasākuma programmā ietilpa:

  • prezentācija “Iepazīsti Jūrmalas profesionālās vidusskolas vidi”;
  • prezentācija “Iepazīsti SIVA Koledžas vidi”;
  • jautājumu un atbilžu sesija pēc katras no prezentācijām.

Tāpat kā klātienes pasākumā, arī 11. maijā prezentāciju laikā interesenti tika iepazīstināti ar Jūrmalas profesionālās vidusskolas un SIVA Koledžas mācību vidi, programmām, atbalsta pasākumiem mācību laikā, skolas dzīvi, karjeras atbalstu un autoskolu, kā arī tika sniegtas atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem par mācībām un pieteikšanos.

atvērto dienu tikšanās - darbnīca
atvērto dienu tikšanās - galda zīmīte

Ja arī tu vēlies apgūt kādu no 28 profesijām Jūrmalas profesionālajā vidusskolā vai iegūt pirmā līmeņa augstāko profesionālo izglītību kādā no septiņām programmām SIVA Koledžā, piesakies mācībām jau tagad! Mācībām par maksu vari pieteikties:

Savukārt personām ar invaliditāti vai prognozējamu invaliditāti mācības ir bez maksas! Šādā gadījumā zvani uz tālruņa numuru +371 29187093 vai raksti uz e-pasta adresi ppn@siva.gov.lv.