Sociālās integrācijas valsts aģentūras Jūrmalas profesionālās vidusskolas audzēkņu un Koledžas studentu dienesta viesnīcas atrodas Slokas ielā 68 un Dubultu prospektā 59, Jūrmalā. 

Izglītojamie dienesta viesnīcās tiek izvietoti, ņemot vērā viņu veselības stāvokli.

  • Izglītojamajiem ar pārvietošanās grūtībām tiek piedāvāta dienesta viesnīca Slokas ielā 68, kas atrodas tuvu mācību auditorijām un ir īpaši pielāgota cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Dienesta viesnīcas ir pilnībā pieejamas cilvēkiem ar funkcionēšanas traucējumiem, nodrošinot iespēju pārvietoties pa visiem ēkas stāviem, izmantot liftu, ērti iekļūt un izkļūt no ēkas, jo darbojas automātiskās durvis. Stikla durvis ir atbilstoši marķētas.

attēls attēls attēls

Ēkā ir izvietotas atbilstošas norādes. Katra kāpņu laida pirmais un pēdējais pakāpiens ir marķēts. Telpu numerācija ir kontrastējoša un pietiekami liela.

attēls attēls

Personām ar kustību traucējumiem ir pieejamas pielāgotas pakalpojumu saņemšanas telpas, kā arī  pielāgoti numuri dienesta viesnīcā. Persona patstāvīgi var izmantot mazgāšanās telpas, labierīcības.

attēls attēls 

Dienesta viesnīcu numuriņi ir labiekārtoti, katrā no tiem ir interneta pieslēgums. Viesnīcā ir iespēja mazgāt, žāvēt  un gludināt veļu, un izmantot dienesta viesnīcas virtuvi.

attēls attēls

Nepieciešamības gadījumā tiek nodrošināts aprūpes pakalpojums, lai audzēkņi ar invaliditāti var saņemt nepieciešamo atbalstu un palīdzību.

  • Pārējiem studentiem un audzēkņiem tiek piedāvāta dienesta viesnīca Dubultu prospektā 59 (jūras krastā), no kuras uz mācībām Slokas ielā 68 vai 61 var nokļūt ar SIVA autobusu vai kājām. 

attēls

Brīvā laika aktivitātes
Dienesta viesnīcā dzīvojošajiem ir plašas iespējas brīvā laika pavadīšanai: mācīties autoskolā, darboties trenažieru zālē, peldēt baseinā, spēlēt novusu, galda tenisu un galda spēles, dziedāt vokālajā ansamblī Spārni, apmeklēt koncertus, dzejas vakarus, deju vakarus, piedalīties sarunās par veselīgu uzturu un strādāt radošajās darbnīcās.

Cik maksā dienesta viesnīca?
Izglītojamajiem, kuriem ir noteikta invaliditāte vai prognozējama invaliditāte dienesta viesnīcas pakalpojumi ir bez maksas.
Izglītojamajiem, kuri mācās/ studē par maksu, mēnesī jāmaksā 95,42 EUR vai 5,45 EUR dienā.

Kontaktpersona par Dienesta viesnīcu Dubultu prospektā 59 - Mārīte Pauga
Tālrunis: +371 26490406
E-pasts: Marite.Pauga@siva.gov.lv

Kontaktpersona par Dienesta viesnīcu Slokas ielā 68 - Dace Narķe
E-pasts: Dace.Narke@siva.gov.lv